Më duhet ky material, i botuar në vitet '90.

Nëse dikush e ka atë dhe mirësinë të ma dërgojë virtualisht, i lutem të ma dërgojë në këtë adresë:

vangogh625@yahoo.de

Paraprakisht faleminderit,

me të mira

S.

3 Komente

Ta dergoj un me poste normale origjinalin.

O mor lazarat thuj

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).