28 Komente

Sa kohe kam qe skam qene atje. Ah Tirona Tirona. Me pelqeu shpella e pellumbave. Must see! smiley

Udhetim nga Apollonia ne Karaburun, qe shum e bukur. 

ne shpelle: ''salla e arinjve''..smiley   po dhoma e pritjes se ujqerve kishte?smiley

  me beri pershtypje qe keta  perdorin atlete,  bile me gome te holle,  per ngjitje te tilla.. megjithse ngjitje e thjeshte ishte, prape duhen kepuce tip sportive  me gome te forte, profil traktorismiley, te paperthyeshme..  nejse,  goxha natyre e bukur!

po kto jane sterhollime te atyre ngordhalaqeve te evropit mor belul. nje pale kepuce per futboll e nje pale te tjera per ballo pffffffff smiley

...kot  dhe kta, per nji kryeqytet eshte shume varfer nga ana instruktiv-kulturor-informtiv......atraksjoni zero per ata qe duan dicka tjeter pervec bllokut....
lere pastaj liqenin (nje pellg me uje dhe me mushkonja)...apo hiking...apo kalerimin smiley ... sapuni djath aty... smiley 

E pe kalane e Petreles ti apo hic?!! 

...s'mytem me nje pike uji...kalaja petreles nuk ka naj gjo kush e di ca....(ja edhe ajo e permblodhi me gjys fjalie)

flamuri jot justifikon komentin tend...kshu qe.... smiley

bukur

Turizmi duhet filluar nga siguria, cdo gje ka ne Shqiperi gjera shume te burkura por nuk ka siguri! Nuk zhvillohet turizmi me vidioklipe! Gjithe bota e di qe Shqiperia eshte shume e bukur, por nuk u besojne njerzeve! smiley 

 

Ca sigurie nuk ka mo? S'di t'u kete ndodhur gje turisteve te huaj, do i ndodhe surratit tend te palare. Ja kush na e prish imazhin ne.

Te huaj jo, po nja tre u palosen ne plazh para nje jave, apo s'ka gje se nuk ishin te huaj?smiley

andej nga ju palosin kalamaj neper shkolla filloreje. me frike eshte andej se ketej

Te gjthe te huajt qe vijne, thoshin qe para se te vinin kishin frike. Por pasi vijne asnje nuk ankohet, perkundrazi flasin mire per njerezit ketu. Se ua mbushin koken andej me budallalleqe tipa si ky.

Pak a shume te gjithe si ky ketu reagojne kur vijne per here te pare. Ose dhe si ky.

roads were pretty awful but people were nice - tha ai i pari. Ja qe duhen ato dreq rrugesh

Ato pra na mungojne, rruget e infrastruktura, po njerezit s'jane per t'u pasur frike sic thote Ilirjani. Shanse per te rene pre e krimit ke gjithandej si turist.

ehe, ashtu eshte. sikur kishte rene plazhi kete vit...si thua ti

Se mos vetem rruget , po t'i bjeri rruga ne spitalin  e Elbasanit do t'i duket vetja si ne spital kampi perqendrimi , batanije ushtaresh me dy vija te bardha , lesh qe gerric  lekuren dhe me brima aty ketu smiley

o aga, une jam shqiptar e nuk bej plazh ne shqiperi, se s'me ka lene truri.... ca turistash thua ti....te vetmit qe kam pare une jane ata kokpalaret qe vijne me nje karavan....

te cosh turistin ne spitalin e vlores, sherohet sa hyn brenda smiley

Ja pra, cilet na demtojne. Anglezet kur vijne ketu ia kalojne mire ne plazhet tona.

p.s

Ti nuk je shqiptar. As anglez. 

humbja e identitetit paguhet me $$$$$$$

Te njejten gje besoj se ke thene per humbjen e virgjerise se sumes. Logjike e lashte kjo smiley

ahhh, principi dhe neri modh ne shqipni.

ja cna beri topi, tani humbem 3 turiste potencial. noshkaidon, EH, dhe ilirjanin. damn

C'i do turistet si keta, aman. Duken si ata tipat qe vijne per te shkaktuar aksidente ne kete sezon, ngaqe ecin me prdhe.

...eh? kush e tha ? 
keni ca tendenca ju te degjoni ate qe doni te degjoni...najhere duhet me nejt shtremet e me fol drejt...se jena dhe gjithe keta burra ketu ska kuptim smiley 
 

kshu rrijn kto, i tuf burrash sqetllapalam ene bojn planet e pushimeve tona.

o mono, ku ti bojm pushimet ket vit? smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).