1 Komente

Arbelo, pas dasmes  se mblesit dhe traumes simbolike qe  ajo la  te shitesi akoma beqar i ajrit  dhe te mikesha e tij, shtazena  Sashenka, edhe keto  poezi kishim mangut. Per disa aresye  qe te pakten doraci dikur i merrte me mend, nuk na pelqyen dhe aq shume , dhe meqe  si rregull (me ndonje perjashtim te rastit)  ate qe nuk e pelqejme,  nuk e komentojme, po e leme me kaq.

ps. doraci sapo na pergenjeshtroi.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).