35 Komente

po pse do jape dorheqje i here ?

Maqo Lakrori besoj...

smiley

 

Sala, si pune te dyte. 

Nishani. 

Kaq Islami.smiley

Cuditem me kte propozimin tend Belul...duke patur parasysh qe ka figura te tjera me ide dhe projekte konkrete jo vetem per PS por per tere Shqiperine. Shpresoj qe Bredhi te tregohet me objektiv me propozimin e tij.

e di Deion,  ''figura''  eshte, ekziston, por nuk eshte reale  ta propozosh per  kryetar  te PS,   pasi shpesh here e ka bere te qarte qe nuk kerkon rol protagonisti ne politike..smiley

Ramizi e ka rradhen smiley

Jo Jo Jari! ( kollaj ja hoqi foton, hmm)  smiley

Mbas nja 20 vjetesh kur te lodhet Rama pas largimit te dyte nga pushteti, partine o ja merr Ilir Meta o je la trashegimi Vilajet Qyrkut me Shalsin kryetar. 

Po Ed Rama mo do e zevendesoje.

Ti thua kur te mbaroj Albanian Dream.. hmmm ka kohe deri atehere smiley

Ne vend te tij shoh Taulant Ballen. Politikan perfekt, me ligjerate te nxehte e llogjike te ftohte. Me pamje kllasori dhe vizion jashtetokesori.

Zevendesuesi i Ed Rames do te jete Edvini dora vete, Edvin Kristaq Rama. Nuk i kushton gje. Thjesht nje procedure administrative dhe emri nga Edi bohet Edvin. Me kete rast i plotesohet edhe deshira plakut sali se i ra goja duke i thene Edvini, Edvini. Edvini.

Linda Rama ose i biri..

Une them se do behet Bushati, e kam thene qe para disa vitesh dhe me duket se kam te drejte smiley Po te jete pyetja pastaj se KE duhet te bejne, mendoj ndonje si puna ime.smiley

 

Peleshi...

KAVIRIsmiley

Braçe "trimi"....

Kac Islami smiley

Tema do behej edhe me interesante nese kesaj pyetjeje do i bashkerenditej nje tjeter pyetje e neglizhuar, por po aq e rendesishme: "...dhe pse nuk ndodhi asgje ne 21.12.2012 ? "

Merua ose Koqua.

Zevendesusi i Rames ka kohe qe eshte gati dhe vetem pret rastin te cilin  Rama do ta shpejtoj me durt e tija.Jo Tonin Bler te kete keshilltare ky pallosh po edhe vete perendia nuk e shpeton dot ket te degjenerumin Rampallen.Ne bashkine e Tiranes e dine te gjithe qe ky i shante si ordiner nga robet e shpise gjithe punonjesit.Te pakten Sala shante te botes dhe jo te vetet.Ishalla e vazhdon ket avazin e vjeter se perseri gati jane ata qe e zdrugaten athere.

keni vendosur ta eleminoni fizikisht or cub?

Kapo ajo faqja e spiunllikut si po vete? Keni ngelur pa pune tani dhe si parazite qe jeni po ju beni biografine njerezve . Nejse se dardha e ka bishtin pas....  smiley

Ky trapi i njihka ata qe e kane bere. Se ai kryetrapi tha qe e kishin bere pa dijenine e tij. Nejse, qeni qe ka nder mend te kafshoje zakonisht nuk leh.

Pas Rames do kemi lider kosovar, pasi deri athere bashkimi do jete bere realitet smiley

smiley

Une nuk e di, por pas cunit te Thanasit dhe Kristaqit, ndonje cun partie si ai i Kicos me siguri. Ka disa kritere te rrepta te pashkruar, qe duhen ndjekur, per kryetar te PS.

agree!  jo më kot nuk iku firi fiu si Malaj Blushi. lol

Bishti i qenit të gjahut, bisht qeni ngelet. 

nga te gjitha ngjasat- Benush Blushi smiley

smiley si fillim: kush thote qe do e leshoje karrriken Edi Rama? per hater te "Rilindjes" mban keto , loz violinen, pikturon muret, i bie fyellit...shtoni c'tju doje qejfi

Niko Peleshi smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).