Cfare apps perdorni dhe sugjeroni per the smart telefoni?

Ja nje artikull i googlerastesishem nga time.com: 50 Best Android Apps for 2013

6 Komente

Hahaha o Xhibo.. po s'te rrihet pa fjalformuar fjalepeshkologjizma edhe kur fjaleformulon nje fjalepyetje te thjeshte? "I googlerastesishem" thote... rolf, rolf, rolf...

Ups, desha me thane smiley

Do kete zone ndonje dashnore Walese smiley nga ky fshati, me siguri.

ai ze dashnore, por i ikin shpejt se nuk e durojne dot.

ej po pse nuk ben njeri 1 app per peshkun??? ose te pakten 1 faqe per telefona???

e ce do? hapet peshku dhe pa app. keq per app. ku eshte ndryshimi me app pa app. apo e do aty si icon ti, ne home screen. Lere ce do aty, se eshte turp. Thone ca ben me kete app? waste your time ne peshk.'diskuton' ne peshk. lol 

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).