Faqe e re letraro - kulturore

Dashamirët e letërsisë dhe të kulturës mirëpriten në faqen tonë të re letraro - kulturore "Qerthulli" (qerthulli.com)

Mund të dërgoni krijimet e të shpalosni talentin - redaksia jonë është e duruar, këmbëngulëse dhe e sprovuar.

Si fillim, menduam të intervistonim krijues të njohur e të panjohur për një sërë problemesh të letërsisë shqiptare.

Përgjigjet e tyre i gjeni tashmë të publikuara tek qerthulli. Guxoni për një vizitë: nuk do të zhgënjeheni!

3 Komente

Nuk e di pse, por poetet femra jane vertete sexy. 

 

Urime mirazh!

Qenka vertet nje qerthull veprash letrare.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).