Me “Vendos Diçiturën” Peshku pa ujë ju sfidon të sillni një diçiturë qe i përshtatet sa më mirë fotografisë së rradhës. Vlerësohet humori, inteligjenca dhe interpretimi më i mirë

19 Komente

Tani e rruajme me wireless smiley

thjesht, paster... bo vaki ajo tenda me tjeglla ze njeri poshte por pak rendesi ka...

ne rast te tille thuhet:  del si rruar qethur..smiley

 

p.s, me shume besim te arkitekti yne.smiley

Berber Sheme srl

Berber Tani.com    qethim online.

Berber delesh @ STani.com

" Shqiperia po ndryshon "  nga berberHania ne berberane !

ofrojm sherbim brazilian

Te qeth tani dhe ne kom. 

Ke urgjenca me drit fik!

Qethim dele, dhe bejme nuse!

me ne fund e gjetem ku e kane qendren berberet e PPU

"Ka shume rradhe, Pronoto nga shpia qethjen tende"

Qethja ballaboks vetem me nje klikim! 

1 euro, rrujtje, qethje smiley

...

aha, Pjeri me flamur shqiptar.. tani spjegohet kush i ka luajtur prapaskenat per vendosjen e Kavirit ne postin e zv/ministrit ne qeverine e re te Rames..smiley

p.s Kavir, o qerata.. tia kesh per nder Pjerit..

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).