9 Komente

Dhurate per datelindje eshte kjo? Lereni, tha Jovani, puthuni e ndukuni rini. smiley

_

Jam pak e coroditur mbase, cfare pritet te ndjej une si femer kur shoh kete ? Te gajasem duke injoruar permbajtjen meqe forma perpiqet te jete moderne e ironike dhe me kete rast te injoroj edhe nivelin e fjalorit te "qerratait" qe me kaq stil na e ka bere te qarte mentalitelin e tij ne disa nivele ? Nice thinking...ne pritje te barcaletave, imazheve e komente oh so funny mbi nje poster kaq te arrire.

Kto jane sick people, per Zotin. Me kujtohet nji qe kishte vra nje cun ne restorant se ishte puth me dashnoren. 

pse fajn printi o shkrujt me ngjyre roze? Dilni mer nga dallapet e nga sunduqet e gjyshervet. Thojni mer qe jeni xheloze per keto qika!! Kapni mer Hasonin, Qemolin a Palin qe keni anash e shpjegojani arsyen e te shkrujtmes me roze, me nje te puthme pasionante musteq-m-musteq!!!!

Pf me fal po nuk je mire ...

Te vetmin si Yll drite qe ka gjete lefKOPEJA ti rezistoje Rrrrrebeshit Komunist , me Dinjitet , Personalitet , si Pjelle e Denje e pjeses se prapme te Left me ...IIIIIII ne fund , Ju po e "sulmoni " padrejtesisht .

Ju Lutem nuk kini pune me Poetin smiley .Ne per hir te tij mendoj se duhet te ishim Luturu qe PD=hi i Babasqapit te kishte dale ne Opozite prej Kohesh .Nje gje e rralle e dale nga Pavioni Cekes pa leje dhe certifikate sherimi , dhe bujtes tek PPU mendoj se eshte Privilegj .

Cfare doni JU ..Te vije LefKOPEJA dhe tu jape Dermen ?

lefKOPE amazing shtata / Po te vjen Tahiri prapa ...smiley

Te erdha ketu si "paralajmerim " se ze vend me shume se sa te Kumari qe nuk e zevendeson asnje Prurje pervec te pares .Po si zakonisht 'do behet adeti " dhe LefKOPEJA duhet te jete edhe si "paralajmerim " per puthjet me Poetin smiley

duke qene se denimi  qenka shqelma ne  prapanice,   titulli mund te ishte:  ''Prapalajmerim''..smiley

Prapalajmerim me Xixa smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).