Po i tregoja nje belgu ate pamjen filmike te Top-Channel-it mbi ruset dhe te huajt e tjere qe blejne apartamente ne Shengjin, dhe u habit nga bukuria aty. I tregova per çmimet e ulura, ne krahasim me vende te tjera dhe u be kurioz, e me pyeti per firmat imobilare shqiptare. Si duket do te shohi pamjet dhe çmimet.

A mund te me shkruani ketu, faqe te ketyre kompanive apo firmave imobilare shqiptare?

18 Komente

1

MD, une nuk kerkova dizenjator , por site imobilare shqiptare. 

Rrofsh MD , kur do ti e ben komjutrin dhe internetin çarçaf smiley Sa me shume site me apartamente te lira aq me mire per keto kompani ndertimi. Kjo eshte tamam detyre patriotike smiley

Administratore, a ka mundesi qe ta ndryshoni pakez titullin, se fjalen 'shqiptare' , te huajt nuk e kuptojne. Ne vend te kesaj fjale te vendoset 'albanese' si me e kuptueshme per europianet. Pra behet; Website-s imobilare albanese. Mund te behet dhe 'albaneze' por 'z' nuk para perdoret shum ne Europen veriore, me shume perdoret 's' . Flm. 

  Turizëm, Gjermeni: Panairi i Londrës mundësi për promovimin e vendit 

 Ministrja e Zhvillimit Urban dhe Turizmit, Eglantina Gjermeni, vlerësoi se panairi i Londrës, që do të mbahet në fillim të muajit nëntor duhet të shfrytëzohet jo vetëm për të promovuar Shqipërinë, për të vendosur kontakte të reja apo thelluar bashkëpunimin me operatorët turistikë të vendeve të tjera, me synim rritjen e numrit të turistëve në Shqipëri.
Gjatë takimit me operatorët turistikë, që do të marrin pjesë në panairin e turizmit në Londër, ministrja Gjermeni: “diskutuam dhe ndamë mendime për të bërë më të mirën, që të gjithë bashkë ta përfaqësojmë Shqipërinë denjësisht në një event shumë të rëndësishëm për turizmin botëror. Panairi i Londrës është një rast ideal jo vetëm për të promovuar Shqipërinë, por edhe për të vendosur kontakte të reja apo thelluar bashkëpunimin me operatorët turistikë të vendeve të tjera, me synim rritjen e numrit të turistëve në Shqipëri”. 

MONITOR 

provo në seksionin autokton të peshkut i her

MD, çfar te provoj, ç'del. E klikova per kuriozitet dhe doli nje faqe e bllokuar. 

lëre, lëre. e ka blloku llukani

Llukani ka kohe qe nuk para perzihet me Peshkun, eshte i zene me pune te tjera ne perendimin e larget. 

Faqja qe ke linkuar, edhe sikur te hapej, çfar do dilte, perse do me hynte ne pune. 

ky

Ata qe jane ne Albanie, a mund te sjellin ketu site/faqe te tjera albaneze. 

_

Mirëtëjesh sa altruist që je .Të lumtë.

Rrofsh MD 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).