Kontinenti i ri apo vendi i mundesive ku je i barabarte me gjithe te tjeret, ka qene shpeshhere ne syte e mi si drita ne fund te tunelit per bashkekombasit e mi pertej oqeanit. Sikunder pjeses derrmuese te sheteve Europiane qe mund edhe te diskriminojne shqiptaret (tip ti fryjme kosit nga qulli) per njollat e lena pas nga te tjere perpara tyre, Amerika u ka dhene shqiptareve ne pergjithesi nje trampoline per krijimin e nje jete komode duke e nisur nga zbarkimi ne aeroport me dy valixhe ne mase totale 23kg. Paveresisht kesaj, ka dhe ndodhi te tilla si kjo me posht qe te bejne te pyesesh se ku ka ndodhur mutacioni me sojin tone per aq kohe sa te pakten biologjikisht jemi prodhim i natyres dhe mjedisit ?

Nje "arritje" e re per shqiptaret pertej oqeanit. Baba i dy femijeve te vegjel mesa thote videoja, ne trainim per t'u bere officer policie arrestohet pas 6 muajsh nen survejim nga FBI sepse shperndan kokaine nga makina e policise i veshur me uniforme dhe me armen e sherbimit perkrah:

http://www.boston.com/news/local/massach...

4 Komente

dhe ku pa, ne Boston, qender e madhe shqiptaresh..  a te shplafte mortja o Bledar!

Dhe?? Shume kompleks inferioriteti keto artikuj te tipit shiko si na turperojti ky shqiptari...

E njeta gje me policet  ne Pogradec.

NënKomisar Agustin Cinari, specialist i hetimit dhe parandalimit të krimit në Komisariatin e Pogradecit është arrestuar sot pasdite me akuzën e Korrupsionitsmiley

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).