Me “Vendos Diçiturën” Peshku pa ujë ju sfidon të sillni një diçiturë qe i përshtatet sa më mirë fotografisë së rradhës. Vlerësohet humori, inteligjenca dhe interpretimi më i mirë

8 Komente

"Kallashnikov vetem 200 leke" - pe lodre apo pe verteti?

Bli avionin dhe kallashin e merr per vetem 200 leke smiley

Erdhi sezoni i B-52shit, vetem kallashnikovi te shpeto

Bli nje Coca Cola Zero dhe perfito nje B-52 falas, ose nje AK-47 per vetem 200 leke... pe verteti smiley 

Kush do tanks, 1 euro smiley

haha o pjer sa paska ren Hekri smiley

 

Melzeni Travel 

Udhetime Tirane Athine-Selanik me avjone komode B-52. Perjetoni dhe ju komoditetin e ushtrise amerikane, endrra tashme mund tju behet realitet

Oferte - per cdo bilete udhetime jepet nje kallashnikov Policani me cmimin simbolik te 200lekeve

(kujdes, zbritja ne destinacjon behet me parashute ne pika te caktuara, per cdo aksident qe mund te ndodhe gjate hedhjes agjencia nuk mban pergjegjesi)

Sherbime te tjera

  • Rregullojme dhe bejme me porosi kepuce
  • Ndreqim ora xhepi,dore dhe tavoline
  • Nderqim dhe vajosim arme (kryesisht te policanit dhe kineze)
  • mbushim cakmake (pervec zipo origjinale)
  • shesim fisheke te kalibrave te ndryshem
  • Rregullojme lavatrice dhe frigorifere

 

Per me teper kontaktoni me sherbimin daj klinetit

Administratori

Drejtori i marketingut

smiley

edhe i akuzojme kot perse s'kujtohen te nderojne Migjenin per diten e lindjes

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).