Dhe kush mendoni qe do te jete fituesi?

11 Komente

Ribery mendoj smiley

Bamir Topi, them une!

13 Janar. 

Ribery

CR7

Zlatansmiley

13 Janar 2013.

Kapiteni Lahm.

....jo po kapural Pelegrini..smiley

13 Janar 2013 vate me kohe.. po shiko mos eshte 2014..smiley

Haha 2014 ke te drejte. Per Lahmin e mendoj me te vertete, le ta shikoje njehere komisioni. Me ato dure te vogla ka ngrejt trofeun e madh sivjet. Ka ngrejt edhe ate tabakane e bundesliges duke thy shume rekorde, nje nga te cilet ishte mbyllja kampionatit me 25 pike diference. Eshte lojtar kyc te Bajerni, lider absolut (jo nga keto qe thone po para se te thone jo), dhe luan ne pozicione te ndryshme ne fushe, eshte full back-u me i mire ne qarkullim, ka nje "vjedhje te topit" nga mbrapa (si tritoli Sajmirit eshte, qe te mer topin dhe nuk te rrezon perdhe) qe eshte gjeja me e bukur per te pa ne futboll kur te nxjerr kallup, ka pasime pinpoint, ka gola te bukur me te preme nga larg, ka sjellje shembullore dhe eshte korrekt me shoket dhe shoqet.smiley

ka sjellje shembullore dhe eshte korrekt me shoket dhe shoqet.

 

ke harruar te shtosh:  gjithashtu ka biografi te mire, rrjedh nga familje patriotike..smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).