Jam i sigurte qe shume prej nesh qe jane jashte do ishin te interesuar t'ja lehtesonin sado pak naten djemve dhe vajzave qe gjasat jane ta gdhine jashte edhe diten e neserme. Po mendoja te mblidhnim ca para dhe te porosisnim pizza te ndonje piceri 24 oreshe sot (te Premten). Ndoshta mund t'ja nisim parate dikujt aty nqs ndonjeri e merr persiper. 

Si mendoni?

15 Komente

une them te ndaheni ne dy ceta. ceta e pare blen picat. ceta e dyte blen koka-kola.

Me te fjetme jasht nuk arrihet gje !

Fakt eshte se nuk ka nje njeri apo nje lajm qe te na thone se si eshte puna tamam smiley

Personalisht nuk beosj se problemi qendron tek armet kimike  ...por per dicka jam mese i bindur se mbrapa krahve te kombit shqiptar po luhet ndonje loje shume e tmerrshme qe njerzit e thjeshte do ja degjojne muziken shume me vone !

Deiono, meqense he per he eshte sabah akoma, sikur tu cojme ndonje croisant (briosh, i thone keta ne Albaniesmiley) me kafe.., je kondra ti..?smiley

Nuk mendoj se nuk ka dyqane hapur aty dhe sbesoj se jane ne greve urie ata.

Secili ka dale per vete dhe e beson ceshtjen per te cilen ka dale... Nqs i hahet shkon dhe blen ...dhe e ha aty ne shesh. Nuk kane dale as per 20-ce e as per vende pune...

Ne stamboll per 5 peme u dogj qyteti , nuk u coj njeri birra dhe koka kola

Secili ben te veten...kush proteston , kush dergon video mesazh

http://dielli.al/lajme.php?id=19972&k=71

Terp! Po porositni i pic per KM i her se ka dy muj tu

Kujdes se keta berishistet izraelite e kane me hile...

Si mund t'u porosisim protestuesve pi**a?

+1

Ej ndrrova menje, pizzat cojini ke PS-ja lol

Ato te oreve te vona te dites s e djeshme jane te pagujtme smiley

Deion, mos na thuj qe ka nis antimiting tek selia e PS. Kush rri lexon edhe nja 2000 komente te tjera tani.

Jo me jo, por kam pershtypjen se do e gdhijne sot te shkretet smiley

Ej, po prit ihere, s'e murrem vesht a u bo ai takimi i diaspores para ambasades shqiptare ne NY. Naj foto a naj postim hic.

Ishte lone per 5 pm ora lokale. Ajo pune u mor vesh ne 11 am. Per c'a te dilshin per avdes apo me tall bythen ?

smiley

po s'ka qeder se del ihere robi per avdes deri ke tajmskuer. Naj grupfoto me peshqit e NYC, a naj munci per shnoshje kry me ambasadorin dora vete a... Y'never know. Duhet uru dhe ai i urumi, dmth ambasadori, per faktin qe km boni zgjedhjen e duhur. Vec me protestu e keni menjen? Naj llaf te mire per zijafet hic e?

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).