Gjeni dhjete ngjashmerite midis dy varianteve.

1. Te dy punojne ne laboratore moderne

2. Te dy e bejne per te miren e familjes (atdheut)

3...

4 Komente

Ca eshte ky gomarllek adoleshentesh ne faqe te pare? Shko ne ==========================> facebook

smiley E forte kjo..

Aman ne mos e kam ndjekur kete telefilm dhe une.. nga pjesa e pare ne e fundit nje minute nuk kam humbur. KRYEVEPER.

3) Te dy behen milionere, bejne para te madhe. 

4) Te dy dalin ne pension heret. 

5) Te dy marrin mallkimet e nje populli. 

6) Te dy jane te vdekur politikisht. 

7) Te dy vdesin shpejt dhe te merzitur nga kjo bote. 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).