Emiljo Leka sjell fjalë poetike kushtuar qiellit të lirë të kryeqytetit, përzier me imazhet e Merimangës të cilën e njohim në minutat e videos.

 

15 Komente

lol

Per klipin: nje intro e bukur. Por jep idene se ne ate menyre do zhvillohet edhe pjesa tjeter. Ne fakt jo (do ishte pune me e zgjuar, mendoj). Fjala poetike sikur e ka renduar ca, dhe e ka shfokusuar. Nga pjesa e fundit ka dale me mire.

pa lidhje po ka pas qene nji grup nga ulqini, Marimanga m'duket

ai djali aty nga 2:48 kabllin e elektrikut largoi nga balluket???? smiley

pervec faktit qe eshte Financuar nga Fondacioni Shoqeria e Hapur per Shqiperine nuk kishte ndonje gje interesante.

lol,  jane renditur komentet ketu si 'shqiptari i vetmuar i globalizuar' i F. Baxhakut

 

well done Emiljo. Shume  merimanga te papara kishte atje. 

A ka ndonje vend tjeter si ky i yni mor aman,dmth me merimanga gjigandesmiley

Nuk kane shume pune elektricistet jo , kur vijne ata defekti eshte rregulluar nga vete banoret .

dmth elektricistat  qenkan akoma me te vonuar  se zjarrfikesat..smiley

Jo se jane me te vonuar por nuk e dijne ku dhe si i ka lidh populli telat smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).