517 Komente

na falni se ju prishem privacine tha, po nuk po na rrihej pa kliku smiley

Pa merak, mer, i kemi sahanet pa kapake ne. smiley

Ana e dashur, Orgesa ka pas kënduar për vite me radhe me Gentin dhe Kamelën, si ka mundësi që s'e paskemi parë bashkë ne... sdq falemnderit që na projekton duke u sorollatur, sorollatja është art më vete. Kjo është për ritëm dhe në mbështetje të Lazaratit: http://www.youtube.com/watch?v=jQQmAP9Poo4

-“Aò, ma ‘n do vai che non so manco e sei?”

-“A Spartaco ma che no ‘o vedi che sto male?”

-“Ah si! e oggi che malattia c’avresti?”

-“C’ho la febbre del sabato sera!”

-“A oggi a chiamano a febbre der sabato sera…ai tempi nostri se chiamava voja de scopà! to ‘o ricordi signò?”

smiley e forte

http://www.youtube.com/watch?v=pxwXMweboi0

Nuk ka tralala te re as per Shen Valentin he?

po pse mor peshku kshu...

Megjithate, ka muzike, tha. smiley

Faqet

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).