Me “Vendos Diçiturën” Peshku pa ujë ju sfidon të sillni një diçiturë qe i përshtatet sa më mirë fotografisë së radhës. Vlerësohet humori, inteligjenca dhe interpretimi më i mirë
koshi

37 Komente

Na merr kete tani! (duke treguar brrylin) 

Kush te do, ta kerkon prape.

Nuk e di kush ka me shume vlere : koshi i plehrave apo ai gardh per skrap?

po kamera sigurie kane vene..?

 obligacionet e plehrave kane arritur vleren e arit  ne burse..    prandaj  koshi i i plehrave   ruhet njelloj si kasaforta e parave.

1) Kur çmenduria nuk njeh kufi smiley 

2) Babezitje e madhe si lart si poshte smiley 

3) Rritja e vleres se plastikes ne burse, po ia kalon vleres se hekurit smiley

A e gjeni dot se ne c'vend eshte i vendosur ky monument i kultures sone shpellare?

hahahaha, ne Parkun Kombetar Dajt..... e kam pa para nji muaji dhe me boni shume pershtypje....

smiley kur e dije nuk duhet ta thoje kaq shpejt o alidems. Kesaj i thone te prishesh pa filluar akoma punen/pompimin. 

You shall not trash!

Kafshe e eger

2-3 postera te ngjitura ne kosh; nje tabele "Ruhuni nga Plehrat" te varur tek kangjellat....ja pra, kaq pak duhet per ta kthyer ne nje veper te mirefilte arti

"Mos hidhni mbeturina".......ne kosh

I thone dajte plako ...te sulet ariu tek plerat dhe ta degjeneron fare koshin e llozhdrave ,pastaj ku e dini ju qe pronari i objektit dhe i kafazit nuk eshte ndonje ish i persekutuar.....ka nostalgji per kafaz hekuri ......nuk behen hasha kollaj ato vite.smiley 

Jeni te lire ti hedhni mbeturinat diku tjeter.

kujdes!  plehra te egra.

mesohuni te beheni njerez!

Provokim i te majtes per te kerkuar futjen e Berishes ne burg! 

 

smiley

Por ky kosh plehrash eshte shume luksoz per te...

Koshi ruhet nga UNESCO.

Monument kulture ,mrohet nga shteti 

Lende Helmuese Luftarake! 

Kosh i xanun!

 

kosh me cipe!

kosh "mos prek"

may the kosh rest in peace!

diqitura; ti veme drynin mbeturinave ideologjike.

Diçitura

Doli dielli......ndricoi toka.....ndrriti natyra.......ndriten edhe plehrat......me ate sebep ndricuan edhe shqiptaret

Nga brendesia e  koshit te plehrave, te erdhi ky frymezim ?smiley

Jo nga era e plehrave ,leqe ti je vete aty i ke parasysh , aty ku s'mungon kurre era e plehrave

dhe nuk po  qesh si ty smiley

 

Pranohen vetem Plehra bio ...

Pranej gelojne rruget tona nga plehrat se kane dale koshat ne pension te parakoshem

Riciklim i siguruar

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).