Me “Vendos Diçiturën” Peshku pa ujë ju sfidon të sillni një diçiturë qe i përshtatet sa më mirë fotografisë së radhës. Vlerësohet humori, inteligjenca dhe interpretimi më i mirë

33 Komente

ca bojn malajzezt ...

kopjo po deshe!

S'kane pas thon kot n'kohn e gjyshes time: Kok-katruve!

kok kompjuter Olivetti,  se keshtu mu duk ne fillim kjo   fotoja,  sikur kishin vene kompjutera te vjeter ne koke..smiley

Kok ajpedi i kohes Apollo 13 smiley

Bukur. Ashtu nuk duken kufjet e celularit.

Wall-e. Lol 

optika e ligjit detyre mbi detyrat

 Gomereve  qe vene  ne shkolle akoma , nuk u nevoitet  Koka !

ne fakt nga keta nuk e pret qe te thyejne rregullat  se me cpo kuptoj,  nga uniformat qe kane veshur,  qenkan shkolle ushtarake  dhe presupozohet qe duhet te jene te disiplinuar,  ndergjegje e larte etj..

Ma more në shpejtësi... smiley Thash do vete të pi njëçikë ujë, e pastaj do t'u them se këta të fotos kanë spaleta... po ma paske kaluar. Punë minutash. smiley

epo mendjen ne mesim heren tjeter.. peshkun po e le, te la..smiley. bile edhe gjumin, nje sy hapur nje sy mbyllur ta besh.. armiku fle, e peshku sfle, tha..smiley

doganieret e rinj po testohen nga Spiropalli.

Nje lloj i ri uniforme, pse jo?

diçitura me e gjetur deri tani!.smiley

smiley

smiley

Kutit e mçefta te votimit ne Kore smiley

Me mire kartonet, sesa te perdoresh drone.smiley

Kur mesuesve iu ka ardhur ne maje te hundes nga kopimet smiley

http://www.monitor.al/1184-vende-te-lira...

1,184 vende të lira pune, Veliaj thirrje qytetarëve që të aplikojnë 

Ministria e Mirëqenies Sociale ka bërë të ditur se ka rreth 1 184 vende të lira pune. Informacioni është bërë publik në portalin online të Shërbimit Kombëtar të Punësimit.
Ministri i Mirëqenies Sociale Erion Veliaj i ka bërë thirrje qytetarëve të interesuar, që të aplikojnë për këto vende pune dhe të mos humbasin kohë.
Vendet e lira të punës, janë në sektorin privat dhe në administratë. Këto mundësi punësimi konsistojnë kryesisht si vende pune për profesione si inxhinier, infermier, punëtor, roje, shofer etj.
Gjithashtu mundësi punësimi në portalin www.puna.gov.al ofrohen edhe për profesione të tjera, si bankier, operator IT, modelist etj. 

MONITOR

keta qenka per polici (shih spaletat) 

police, vec jeni pyka, se bashku beni Klase

Po mesuesi ca do ket vene ne koke? Ndonje tavoline patjeter. smiley

Think inside the box! 

smiley

skllever moderrne!

Mos na shihni gunen por na shihni mjaltin.

smiley tamam!!!! Think out of the box, keep calm and chive on...ne mjalt!!

budallalluku shoqerohet edhe me abuzim smiley

A do behen ndonje dite, keta 3 te fundit rreshti i mesit, nxenes te dalluar?... me aq sa dalloj  ne  foto, shpreses i ka vdek nona! smiley

nje dite normale provimi ne japoni 

Pamje nga provimet e Matures Shteterore!

Humor Policesk

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).