Bebe Rexha: singer/songwriter qe shkroi "Monster" te Rihanes

Bleta Rexha (born August 30, 1989), known as Bebe Rexha, is an Albanian American singer-songwriter, known for being the lead vocalist of the American band Black Cards created by Pete Wentz, and for writing the number-one Billboard Hot 100 hit "The Monster" by Eminem featuringRihanna.

E degjova kete gocen ne radio ne makine dhe u bona kurioz nga emri. 

 

Bleta jone! smiley

15 Komente

Kalamajte na I tregojne hitet e rejasmiley dhe e kane qejf kete.

Ore u bene shume Bleta ketu tek peshku. Njena del e thote une jam ne trajten e shquar, tjetra thote gezuar diten e dhive per shen valentin. Kjo tjetra qe thote mrroklla ka be kenge per Rihanen. Cila osht bleta e vertete? S'po mor mo vesh.

Would the real slim bleta please stand up?

po pra eshte bere koshere bletesh, smiley

Would the real slim bleta please stand up?

Do rrosh me shume smiley

hehe smiley

u nisa ngaqe mrroklla kish shkruar "bleta jone". Thashe mos e ka fjalen qe kjo kantautorja kontribuon me komente ketu tek peshku, ne mes tone. Kshu e lexova une kete pjese te lajmit.

Pranej them, jemi qe jemi te na e shfaqi veten. Meqe eshte star muzike, pa njerezit e thjeshte si puna jone kush po do me i dite si e qysh.

Jo jo e kisha "bleta jone" ne sensin qe eshte shqiptare, e jona pra, dhe meqe e ka emrin Bleta, mu duk "pun" i lezetcem qe nje goce e jona punon fort (si bleta) dhe ka sukses me ate kengen qe ishte nr 1 me duket kaq kohe ne hipare. smiley 

po dukshem -gjersa paska dash shpjegim, s'paska qene aq gjetje e mire gjuhesore. 

Beg pardon! smiley

unfortunately due to certain complications (chips, crisps, fatty burgers 'n shit) bleta ain't slim no more

Blete has never been slim either...

hej sikur me kishin kerkuar...

jo, jo. falso alarme

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).