... një nuse nga Lazarati?

15 Komente

smiley
Kjo po qe eshte pyetje smiley

Te duhet vize fillimisht. 

Te tjerat info - duhet t'paguash! 

po kujt po i drejtohesh ?

Varet sa te rrepte e ke nusen aktuale.

Sa jep per komision? 

Shume tip I veshtire kuazi, nuk gjeti as derman nga nusja e PS, as nga nusja e PD..tani kerkon ndihmen e hashashit per nusen ideale..si ka qene ajo shprehja...bar ha dhe idealet nuk I shkel...smiley

 

Kam nja dy nga Lazi ne FB une qe gati jane

Cfare kane keto te Lazaratit qe qenka e veshtire?!! smiley

Berbro, ti qenke?

kuaziberberi do nuse fshati 

specifikisht nga Lazarati 

t'i dridhet si ngjale shtrati 

dhe te jete vajze mulati  

goxha

    Vajzat e Lazaratit jane ner me te mirat ne jug.Jane shum puntore, te sjellshme me prindrit e burrit, te pasterta, me pamjen ilirike, qe do te thote faqekuqe ne mollzat, vetullat shushunjeza, syzeza, bien vec nje here ne dashuri, por kur bien ...nuk i ckul as vdekja.Me nuse nga Lazarati ... te ka lezet... krahu! 

  Po pati vella, jashte dere, vure ne celes se po mori vesh qe " kaptove gardhin" , te iku koka siper ! 

  Un, nga kjo pike....  pake me qoshe, nuk mora lazaratase! Kush do le ta provoje po nuk ishin keto qe ju them..

  

... I got two words for you : nuptial agreement ...

kozi kall toqet

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).