Drejtoria e Turizmit & Promovimit të Qytetit shpërndan buletinin e përjavshëm informativ “Tirana Kulturore”, i cili ju informon mbi aktivitetet më të rëndësishme kulturore - artistike që do të zhvillohen javën e ardhshme në Tiranë.

 

NË NUMRIN E RI TË BULETINIT INFORMATIV

“TIRANA KULTURORE” ndër të tjera do të gjeni:

Metropoli shfaq “Dy duzina me trëndafila të kuqërremtë”

“Borxhlinjtë” në TK

Ditët e fotografisë Italiane

Piknik buzë liqenit të Ulzës

 

Për më tepër informacion klikoni ketu.

“Tirana Kulturore” administrohet nga Drejtoria e Turizmit dhe Promovimit të Qytetit, e cila ka për qëllim promovimin turistik të qytetit.  Për t'u regjistruar apo për të promovuar aktivitetet tuaja në  “Tiranën Kulturore” dhe nëse keni pyetje, shqetësim, ankesë, sugjerim apo ide, ju lutemi, na shkruani në adresën: tirana.kulturore@tirana.gov.al

1 Komente

“Dhelpra dhe rrushtë” dhe Tak tak ”  smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).