Policia ka asgjesuar sot nje sasi te madhe droge te llojit hashash ne Berzhite te Tiranes. Sasia e hashashit qe u dogj sot ishte rreth 1.8 ton dhe ishte mbledhur nga disa çeshtje te ndryshme. Te pranishem ne kete proces ishte Ministri i Brendshem Saimir Tahiri, disa deputete te PS-se, si dhe ambasadore te vendeve te huaja te akredituara ne Tirane.

102 Komente

Ta kishin djeg edhe at C4-en aty per aty, irrugedypun smiley

NO SMOKING!

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Hahahahahahah te papare jane shqipot every thing is implemented in the Albanian way. Po menoj sa do jene hashuar nga djegja banoret perreth dhe vete policet smiley

gjynof! mall i cuar dem

Ja si behet tym pasuria kombetare. 

Fotolajm

Ku qendron pjesa lajmore e fotos, tek flaka apo tek shiriti? 

Plus qe Policia qenka ne dite te hallit; mire qe s'ka zedhenes (perderisa Tahiri mban te gjitha konferencat dhe ben te gjitha njoftimet per aktivitetet e Policise) po s'paska as puntore qe te bejne aktivitetet ordinere si djegja e droges se konfiskuar; duhet te shkoje ta djegen Tahiri me ambasadoret.

Apo e kemi keqkuptuar dhe kjo ishte ceremonia rituale e djegjes se pleshtave te Berishes, pa te cilen Rilindja s'vjen? Se nqs ka qene kjo, shume keq qe Rama dhe Meta s'kane shkuar; kjo do sjelle dyshime tek ambasadoret per perkushtimin personal te tyre per kauzen e djegjes se gjerave, parakusht ky per futjen ne Evrope.

Kane marre pak ere qyl mbasadoret bashke me me te mirin. smiley

perderisa jane ambasadoret, nuk eshte aktivitet ordiner, o xhib. e kupton ca mungese logjike perdor ne fjali apo jo? sikur te kane bere transplant trurin e sales. Apo po thua qe i ka nxjerre tahiri me zor ambasadoret, perndryshe do t'i pushonte nga puna, si sala mesuesit neper mitingje?

ti qenke keq fare, e turperove Rilindjen me kete lloj niveli agjitpropi; do mbaje pergjegjsi para Spartak Brahos ai qe te ka leshuar nga zinxhiri lol

perderisa jane ambasadoret, nuk eshte aktivitet ordiner

cili qe aktiviteti, ambasadoret apo djegja e droges?

xhib, beji nje kontroll trurit se nuk mund te mblidhen ambasadoret ne nje vend dhe te mos jete lajm, ne asnje vend te botes. Ke ambasadorin e BE-se aty. Pyete dhe nje here Salen para se te shkruash, se edhe ai po me duket me inteligjent se ti.

me fal per nderhyrjen, por ne cilin vend te botes shkojne ambasadoret te tymosin ne grup me ministrin e brendshem, dhe dalin ne televizor?

(eh bela me keta te ringjallurit, sikur jane te klonuar nga kapterri te gjithe)

smileysmiley

me pas programi vijoi me nje recital vallesh dhe kengesh te krahinave te ndryshme.
Ky eshte aktivitet, xhib, ca ke qe ha inat kot?

keta ishin qe ishin grup, te kishin shkuar te gjithe bashke tek SHISH-i per kontroll mer, nese refuzonte Visho do kishin nga nje tufe hashashi te tymosur ne duar dhe do ta kishin bindur patjeter.

ah Tak Braho, si shpirt. Me ate canten e zeze ne dore...aty do perfundojne te gjithe si Stefan Bardhi dhe e bija e tij, Shega

Shife pak kete foton nga faqja zyrtare e Ministrise se Tahirit

smiley

dicitura me e mire n'Peshk per kete do fitoje cmimin "Mushkonja"

Ky tipi me uniforme tek kjo foto (ne te djathte) eshte ushtar i Gardes apo polic? Paska qene goxha ceremoni. 

eshka digjet ngadale,  por eshte e sigurte!.smiley

Edit sja ka bo zemra me e pa at skenë smiley

tmerr, pa fjale.

 Te pranishem ne kete proces ishte Ministri i Brendshem Saimir Tahiri, disa deputete te PS-se, si dhe ambasadore te vendeve te huaja te akredituara ne Tirane.

Per ta verifikuar ne se ishte vertet Canabis apo ndonje gje tjeter qe digjej, gjithe pjesemarresit i futen nga nje te tymosur...

Ambasadori i Greqise mori nje thes ta dergoje ne Athine per "analiza"smiley

 

Heheheee, i detyroi Sala me e djeg me duert e veta smiley

smileysmiley

eshte si me lujt me kompjuterin, s'fito asihere smileysmiley

 per tv dhe tr dip, shfaqja u be e mundur pas deklarimit te ambasadorit se procesi i eleminimit te ashashit duhet te jete trasparent.

nami u be pas largimit te kamerave. thuhet se ka kercit festa tip"bunga-bunga" 

Ambasadoret kishin cu ne buqeta me lule nigjova. smiley

 smiley I ngatarron MAPO keta te ADN-se. 

dhe gjithcka qe thote lajmi eshte mburrja e policise shqiptare se si ka kapur me shume droge se sa qeveria e meparshme, dhe ju e sillni me te qeshur. smiley

Da gennaio ad aprile, informano fonti della polizia albanese, in Italia sono stati sbarcati (e sequestrati) 9.730 chilogrammi di marijuana.

 “Corriere della Sera” shkruan sot se disa zëra të pakonfirmuara nga hetimet, bëjnë të ditur se orët e fundit një tjetër avion me ngarkesë të madhe droge, është ulur në Emilia Romanja. 

Gazeta nuk jep vendin e saktë të uljes së avionit, pasi në këtë rajon ka 60 aeroporte të vegjël. Veriu i Italisë është territori më i mundshëm i uljes se avionëve, për shkak të numrit të aeroporteve dhe pistave. “Trafikantët fluturojnë nën 450 metra lartësi, për t’iu shpëtuar radarëve”- shkruan më tej “Corriere della Sera”. 

Përveç pasqyrës që ka bërë kjo gazetë për trafikun e drogës që prodhohet në Shqipëri, aty është përmendur edhe fakti që nga vendi ynë transportohet edhe heroinë e blerë nga Turqia

Ja keshtu digjet e vjetra dhe lind e reja. Sec kemi mesuar ne gjimnaz nje vjershe te tille. Ja ne menyre literale po i mbajne llafet. Le te plasin inotcinjte. Karvani 1 milionsh shkon perpara. 

E paskan bo hasha

Po pati vajtur tymi andej nga Tirana.........

Eh si do jete Tirana sot, nje fryme gezimi dhe optimizmi mbizoterron gjithandej...gjithe qytetaret jane te qeshur dhe gezuar..Qesh njerezimi pa e kuptuar, ashtu natyrshem smiley

Ka ardh' tymi gjer ne Peshk, ky thote Tirana. Shtepi me shtepi tymi, gjer ne skajet me te largeta, mu si drita elektrike ne kohe te xhaxhit. smiley 

smiley

Keto pamje mund te perdoren shume mire per "Branding Albania"

Keto pamje tregojne qe industria a tymosjes massive te canabisit mund te jete me shume sukses per qejflinjte nga e gjitha bota. Pjesmarrja massive e ambasadoreve eshte nje prove per kete.

Albania-Smoke your own way!

Si tha shef Gjini i portokallis- ne na doli shpirti t'u e mjelle e t'u e rrit, keta s'dine as me e shit. smiley

Paska ngec debati.

Kam pershtypjen qe dikush eshte ne siklet nga kjo skene. Dmth ne gjithe keto vite vetem 1.8 ton kanabis eshte mbyllur me gjykim. Pjesa tjeter ose ka avulluar nga aty ku mbahej ose shifrat per sasine e droges se kapur nuk jane dhe aq te sakta ose letrat per gjykim nuk jane kopsit mire.

Pra vetem per kaq jane bere letra.

Kerkesa e ambasadorit gjerman se asgjesimi duhet bere transparent kam frike se nuk eshte thene ashtu kot.

Puna eshte qe kur do e kuptoje gjibi me te vetet kete pune. Dmth brenda 7 diteve sa ka normen apo me perpara. smiley

Dmth sipas ngjale-teorise tende Rilindja:

- deri tani s'e paska bere transparente djegjen e droges

- i beson vec Tahirit dhe ambasadoreve per djegjen se droges, nivelet poshte tyre s'jane te besueshme, prandaj u be ky kanabis-show sot ne prani e tyre?

Shume dot Koth-ngjal-propoganda, ne nje nivel me shqupin. Provoje prap me stilin e Idrizit me shume kokeverdhe se mbase tingellon me konfident ne 4lliqet qe shkruan lol

Tani une e di qe ti do e redaktosh nja 5 here komentin, por une do i pergjigjem atij te ores 10.09.

Nuk e kupton me te paren kete ti gjib sepse siq e kemi then nuk ta kap radari. Duhen 7 dite.

Nuk ke si te kuptosh qe kjo sasi e djegur eshte prej atyre qe kane mbaru procesi gjyqsor e PD-aj qe thu ti gjib thote qe e ka luftu trafikun me te gjitha menyrat.

Se ti gjib nuk e di se kush ka qene magazinier ne Lunder ku mbahen keto mallrat. smiley

O xhibo, e paska thene ambasadori gjerman.

Po pse ore kujt i plasi se ca thote ambasadori filan and ambasadori fistek. Vetem ne Shqiperi konsiderohet presenca e nje ambasadori si "the second coming".

 

Po pra, sidomos kur keto pergjerimet behen nga keta qe i shpallen lufte ambasadoreve ne kohen e kutizmit...Arvizu WTF smiley

Kjo eshte maskarade egzemplare mer pa le ca thone keta ngjaloret; #RiFormatlindja thjesht po perdor mbeshtetjen e te huajve per luften ndaj krimit per te bere keto show-t mediatike; fasada mushkonjiste, nga pallati ne shigjeta tek perdet e zyres se Kryeministrit e tani tek tymi i droges me abasadore lol

Boni durim deri te Premten kur Aleanca kunder Canabisit me Lulushin e Salukun ne balle do cpillezojne vendin nga rrodhet e Canabisit. Ajo do jete edhe ditea e fundit e Escobarit tonesmiley

edhe dhi e zgjebur edhe bishtin perpjet

u kap dhe digjet droga - ueee pse lajm eshte ky/??? hahaha hihihi

shife cik ate policin ... shife cik ambasadorin ... shife cik ket shife cik ate ... a i ka kap tymi hashashit katunaret ahahah

e mer kalamanat e PDhit - me hahaha hihihi do beni opozite? Xhibole nderro strategji. Barazlargohu me mire se ke leviz 1mm. 

Tonelata te tera jane kapur vetem keto dy ditet e fundit ne Itali dhe Greqi keta nxjerrin foto! Lere drogen, por edhe duan te tallen me ne!

" ...por edhe duan te tallen ...me ne ! " Me Ameriken apo me antarsine e PD -se ?

Me popullin e vuejtun shqiptar.

Nuk mjaftoi tallja me premtimet elektorale, me vrasesit deputete te Rames ne parlament por tani edhe na del droga bashke me talljet.

Shqiperia eshte bere Kolumbi, keta dalin me ca thase.

Edhe ne Kolumbi nganjehere ushtria djeg droge.

Edi Rama: S'jemi gati te aneksojme Lazaratin si pjese te Shqiperise, sapo te behemi gati do futemi ne Lazarat. Deri tani vetem futboll kemi mundur te luajme aty.

Me nje llaf, shteti i NATO-s, shteti qe lufton talibanet ne Afganistan prej disa vitesh s'eshte gati te futet ne fshatin e Lazaratit; Policia e Rilindjes ka rreth nje vit qe punon intensivisht per te hartuar nje plan per pushtimin e Lazaratit, patjeter qe eshte konsultuar dhe me partneret nderkombetare per kete plan por s'po ja del dot akoma ta hartoje...mungojne dhe nja dy grafike te Didit.

Nga intervista me Eni Vasilin ne News24:

- Vazhdoj të jem e paqartë për qëndrimin tuaj në lidhje me avionin e Divjakës. Koençidencë? 

Jo koençidenca ishte që në Divjakë ka një problem shumë të madh me mushkonjat...

 

- A është një ngjarje e rëndë ngjarja e Divjakës. A ka përgjegjësi policia e Lushnjes..apo? 

A jeni në metro apo jo.

 

- Qeveria duhet të hyjë në Lazarat dhe të ndalojë mbjelljen e drogës, thotë zoti Blushi. 

Qeveria do të hyjë në Lazarat, atëherë kur qeveria do të jetë e bindur që është momenti për të hyrë në Lazarat dhe qeveria do të jetë e bindur se është momenti për të hyrë në Lazarat, atëhere kur ekspertët e policisë dhe policia e shtetit të jetë e bindur se është momenti për të ndërhyrë në Lazarat. 

Hihihihi - "A je ne metro?"

Ky nuk ka ikur per lesh tani qe i plasi skandali i droges, ky ka qene gjithmone keshtu.

Pranej i mori 1 milion vota. Shqiperia ka ndryshuar. Eshte evropianizuar. Popullit i pelqen malli, i pelqejne devijimet nudo, i pelqejn tipat eksentrike. 

Hej ckan per ti punu Dashoja, Mediu, Lulushi e Josefina, Rilindasve ket te premte.....Kan per tu fut vete ne parcelat e Lazaratit e Malesis se modhe e kan per ti ndalu perpjekjet per te mbjell Canabis. 

Cuni Sheqeres sdonte vet me u fut nLazarat se po te donte ai Lazaratsit do ishin tu mbjell Lulebore e tulipan blu vetem. U osht ngjall shpresave PeDeistave se Baca osht vec nje hap larg karriges te 1shit.smiley

Kete vit duhet te kete pasur superprodhim qe e lejojne veten te djegin 1.8 ton hashash. Ose mund te jete thjeshte kurban per stinen.

 

vetem droge nuk ishte ajo qe dogjen smiley

Jane bo si qent me ere smiley

Ku gjejn nonje rresht per droge dhe Ham-Hum ..se Nigeria ...

Sa ton prodhonte Lazarati ne vit ? Ka nonjoni nonje te dhene ? Xhibole ndonje arkivpeshkteme .Gjith ata Deshij te Policise qe shkarkuan me cfare do merren tjeter smiley

Si u bo? A e çertifikun inspektoret nderkombetar shkaterrimin e arsenalit biokimik te rregjimit te tiranes? smiley

E papame. O Kadareo, shkruje dreqin se eshte skene monumentale smiley

Te gjoret nderkombetare, si topa futbolli, plus qe s'kishin as cakmak e as peshore me vete.

Ec e merre vesh si qendron e verteta; Basha thote qe droga qe tymosi sot parteneret tane nderkombetare eshte kapur para dy vitesh:

”Droga e asgjësuar sot është kapur deri në fund 2012. Droga e sekuestruar në 2013 është akoma në magazinën e posaçme.  Unë nuk do të isha krenar për praninë verifikuese të ambasadorëve” u shpreh Basha.

Nderkohe, shperthimet diten me tritol s'eshte cudi te jene bere me C4 Nato-je, sipas burimeve te Policise, thote G.SH.

P.S. Kur tju qerohen site nga timi, shifni pjesen II te PBS/Frontline per Snowden, United States of Secrets.

Shume mire! Pres lajme te tjera te ketij tipi.

I paska humbur kot ky rast xhibit te merrte pak tym falas. Ambasadoret nuk paskan patur as nevoje t'ja kalojne tjetrit se paska patur mjaft per te gjithe.

Xhibolja nuk i afrohet tymit,perkundrazi i largohet ne panik pasi eshte mickonje malarike. Pavaresisht mbrojtjes me gjemba qe ke, bej kujdes se mickonja ta fut t'pickumen.

Me kot thone , you albanians are crazy  smiley

knej mjellim hashash , knej e djegim

po mire me kur policia dika me djeg hashash pse nuk dika me spastru lazaratin ?

njerez me konfuze dhe kontradiktore nuk gjen ne kontinent, i cmenet ene kalamajt

Shpresojme te jete bere Zoti dru dhe te na ndihmoje nje here te vetme e ta marrim ate m. statusi.

kjo e kishte nda mendjen per ta mor brenda dhjetorit. 2013, that is.
Dhe kishte parasysh nji strategji krejt te qarte: krijo marrdhenie shume te mira me BE. Fuckin' genius!

Plako, Klajda osht goce fantastike. Te ishin te gjithe si ajo, me pak probleme do kishte ai vend, ne pergjithsi.

Edhe ti Qemol je djale fantastik per te pi naj raki me qepe ne bythe te manit.

Ai vend o Qemolo nuk ka lidhje me klajda gjoshat. Keto jane bibat qe ju u servirin liderat jo se foli populli.

Klajda Gjosha qe zgerdhihet per ti hyre ne qejf liderrave sa here flasin opozitaret ne parlament, eshte ne politike thjesht e vetem se eshte farefisi i Monika Kryemadhit. S'ka merite tjeter.

Kete kane harruar te ja kujtojne opozitaret.

Shko mer kackavall. Ku e pe ti qe thashe qe osht politikane si asnji tjeter. Vetem qe si njeri osht nobel. Dhe sa per dijeni nuk osht farefis me Moniken dhe as qe ka nevoje me iu zgerdhi atyne plehrave. Klajda ka bo i hale shkolle ne Angli. Kaq per kete. 

Dhe po the Qemol duhet te thush edhe ne " bythe te mOnit" dhe jo manit. Hajd te majt e tatja dhe ia pafsh hajrin asaj droges.

o Qemolo (respektova ate qe ke shkruar ti si llagap) i rakise ne bith te mOnit, shkolla ne Angli kane bere shume, une te pakten njoh nja 3 qe nuk kane vetem nje universitet, po dy a tre ne Angli dhe ministra s'behen dot, por as ne administrate nuk punesohen dot.

Gjoshja jote nje master a ku di une ka dhe eshte bere ministre se eshte farefis i Kryemadhit dhe e promovuar prej saj.

Biba jote zgerdhihet cdo seance parlamenti kur flasin opozitaret qe te shohe Rama me Meten dhe kush se?! Kjo fare malli!

s'e njof personalisht plako. Per mu flet fakti qe e qet LSI (ose Likja se kur thu Likja n/kupton LSI dhe anasjelltas). Flet dhe mosha dhe (jo)pervoja per t'u bo ministre (mgjse robt jane bo kministra pa i thone iher punes mirmjes).
Dhe le t'mos flasim per intervisten qe citova lart se po folem na duhet ta gdhijme

Agree to disagree, mer rob zoti. Nuk e di a e ke vu re po nuk me rruhet as per LSI as per IKF as per BGSH. Ato dhjesin te gjithe me i brime. Po Klajden e njof dhe osht njeri i persos ( note : Jo ministre e persosme). Flasim nai dite kur te ofrojne ty nai post ministri dhe te thush : Jo.

Sa per ate hajdarin me siper : Nuk osht farefis me Monika Kryemadhin, toc p... ! Kaq se u zgjata pak si shume. 

O ti mos u zgjat se te pret rakia me qepe ne bithe te mOnit, po Gjyshja jote eshte farefis me te. Ti thu jo, ca te te them une? Futja edhe nji teke tjeter dhe shoqeroje me qepe kopshti.

O Qemolo, ja c'thote Gjoshja vete:

Cilët kanë qenë njerëzit që ju kanë përkrahur?
Fillimisht kam pasur dy përkrahje shumë të mëdha Z. Meta dhe Znj. Kryemadhi, më pas marrëdhëniet u krijuan shumë të ngushta me gjithë strukturat e LSI.

aq te kam kuptu me daku, e di qe s'e vret as per njonen, as per tjetren. Muhabet po bojm

God helps those who help themselves ... or something like that.

Do Zoti te kemi rritje ekonomike e mundesish, po si me status, si pa status, asnje ndryshim s'do te kesh. Eshte theksuar aq shume kjo puna e BE-se sa harrojme se cfare na duhet vertet nga qeveria.

Keshtu thate dhe per heqjen e vizave, keshtu po thoni dhe per statusin dhe po keshtu do thoni dhe per integrimin ne BE. Per ju ka rendesi te keni lek per makjato. E dinte mire Fatos Nano kete dhe pranaj u be legjend e gjalle.

S'ka lidhje statusi me vizat, jane tjeter gje. BE mjafton te na fuse ne tregun e vet ekonomik dhe s'na hyn ne pune as status, as te qenit ne BE, as te pasurit e euros si monedhe, e asnje gje tjeter. Mjafton qe kembimi i mallrave dhe transporti te behen pa pengesa, dhe ja ku hyre ne BE.

me ta djeg ne dore i thone ktij muhabeti, mos kesh ku ta lush sumen se te rri ambasadori te koka.

kane kap 10 tone sipas vangjelit,

djegin 1.8, po 8.2 ku shkoi?

ah thuaj,

aritmetika ste ndihmo dot per te kuptu realitetin ktej nga ne

Te del huq, o morr, sepse keto jane pozitive per autoritetet. Jeni bere patetike. 

smiley  Mire i thua. Kjo eshte vertete pozitive per autoritetet

 

italiane

Ne gjithe boten niveli i droges se kapur shifet si tregues i nivelit te droges se trafikuar.

Ndersa ne ngjaluniversion paralel (kete e tha dhe Rama vete tek News24, prandaj i meshon ky fruthi ngjalist), niveli i droges shqiptare qe kapet ne Itali dhe Greqi perkon me efektivitein e Policise shqiptare, e cila i identifikon trafikantet dhe drogen, i ndjek kemba-kembes, pret derisa ata e transportojne drogen ne Itali dhe Greqi dhe pastaj lajmeron autoritetet italiane dhe greke qe ta kapin drogen. 

Mirepo kete palo ngjalogjike e kundershton po vete Rilindja, e cila here pas here korigjon me urgjence mediat per raportimin e kapjes se droges, duke thene se aksh kg droge qe u njoftua ne media se u kap para disa ditesh ne Itali/Greqi/Gjermani ne fakt u kap para para 1/2/3 vitesh...bile duke folur me gjuhe te ashper ne keto korigjime;  "nuk ka asnjë të vërtetë në të". smiley

Tashi vari lesht botes, ike pirdhur dhe logjikes, por Rilindja duhet ta ndaje mendjen me veten e saj njehere:

- Eshte mire apo keq per Shqiperine kur ne Evrope konfiskohet droge qe shkon aty nga Shqiperia? smiley

Dukesh qarte qe je morr i Berishes (TM shqupi). Si nuk ben goja te thuash njehere qe sipas analizave i gjithe ky bar qe po kapet eshte prodhim i sezonit 2013. Dihet boterisht qe bari i stazhionuar ka vlere me te larte, ashtu si vera.

I polli belaja Italise tani; sot ambasadoret e akredituar ne Itali kerkuan qe edhe ata te jene prezent ne djegjen e droges se kapur, per arsye transparence dhe inkurajim te luftes ndaj krimit te organizuar.

Flitet qe do kerkojne qe te behet rezolute ne gjithe Evropen kjo, bile dallget mund te shkojne deri pertej Atlantikut...te shofem ca do thote Obama.

I stand corrected, Policia shqiptare eshte bere vertet efikase dhe e pakorruptuar dhe ka filluar te kape droge ne Shqiperi:

Policia  e Gjirokastrës tha se bllokoi rreth  350 kilogramë marihuanë që po transportohej me një automjet në një zonë rurale të këtij rrethi. Sipas policisë dy trafikantët  i shpëtuan operacionit policor  të ndihmuar nga terreni i vështirë. Lënda narkotike, nga hetimet paraprake,  ishte blerë në fshatin Lazarat të Gjirokastrës dhe kishte si destinacion  tregun e brendshëm. Policia tha se në operacion u përfshinë dhe  forca të antidrogës nga Tepelena

Policia e Gjirokastres + antidroga e Tepelenes = makina u kap por shoferi iku se shoferi s'e kishte kamjen e prishur

*kete pjesen antidroga e Tepelenes e lexova dy here, s'me kishin bere syte lol

Ne gjithe boten niveli i droges se kapur shifet si tregues i nivelit te droges se trafikuar.

Te ishte ashtu s'do ta kapnin fare e do te ishin ne rregull, o trangull. As pedofilat s'do te kapeshin e do te thonin s'ka fare. Ca logjike idiote. lol

Thone qe xhibi eshte next in line per minister te brendeshem, prandaj do ta nxije sa me shume me te mirin. smiley

Deri ketu ka shkuar pafytyresia? C'behet, nuk ka te ardhme per ate vend jo. Mire i thote shqupi. Ti po thua qe xhibi e ka lene barin e merret me aspirina tashme?

Une e bera timen, me rrezik koke bile. Thone i ka bere listat e sakta, kush e ka share ne peshk do ta coje ke veni, kur t'i vije dita (e afert). Bile do riktheje dhe nderimin me grusht. 

Une per nji Artist tMadh Poplli po luftoj smiley

Nji pensjon dhe nji garzonjer midis dajtit dhe kadares smiley

pamje me qesharake , ambasadoret rrjesht me ministrin ne solemnitet perpara hashashit shqiptar smiley

 

prezenca e ambasadoreve eshte tradicionale ne shqiperi, qysh prej 1990, mos u cudit shume! 

smileysmileysmiley

eshte ne metro mo?

aman mor zot shkojne nga shkojne prape ketu te droga vine si mizat ne mut --- haha o xhibo move on! 

Ka nis greva tani, iku droga

Ka nis greva tani, iku droga

Qe reagim i Tahirit ky per kete lajmin e 1.5 tonshit qe u kapt sot ne Itali, apo e the nga ana jote? 

Mbase s'e dine trafikantet dhe policia e Italise qe ka filluar greva...

po mo ma tha tahiri ne vesh qe te ta them ty - le tashi se lat nam haha hihi - merreni me seriozisht pozicionin opozitar

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).