9 Komente

Fiton Kroacia me 1,65. Po mund te luhet edhe handikap me 1 gol ndahet me koeficient 2.1. Suksese!

gooooolsmileyl kroati

E rregulloi dhe golavarazhin Kroati.

nuk i hyn ne pune golaverazhi Kroacise, Brado... atyre tashme u duhen piket e plota, pra vetem fitorja ndaj Meksikes!  dhe mund te fitojne,  se kane ekip te mire.

Belulo, ke lone perjashta mundesine qe Kameruni mund te rrafi Brazilin !!!

aaa, ti Qemol thua qe te kthehet bota  anapodha,  se nje cop barazim e merr Brazili..smiley po e ka mundur drejtperdrejt, Brazili Kroacine, Qemolo. ç'thote kushtetutasmiley  ne te tilla raste?

Me duket se osht me golaverazh por jo 100 % i sigurte. Dhe sa per ate boten anapodha, Qemoli ka eksperience personale qe mund te ndodhi. Nji rast : Mund te ishte java e 20 e NHL kete vit ( hockey). San Jose ekipi me i mire i momentit, mush me lojtare klasi. I rrifte ekipet me 5-6 gola difference. Bufalo absolutisht e fundit ne gjithe ligen. 3-4 lojtare titullare te vrare, nja dy te denuar, sapo hoqen trainerin, grindje ne ekip etj. I hypin dhe avionit 6 ore shkojne ne San Jose. Pra fitore e sigurte, per Sharks, jo ? Dhe Qemoli qe e mushi krahun with everything I had. Guess who won, Belulo. Ishte tamom nji nga ato rastet qe po te lujne 100 here fito San Jose 99 dhe diten qe une e musha mire Bufalos iu ngref me fitu. Pra pesimi thote : Never say never !!!

Do bejne te 5-in me sa duket

Kroati eshte me mire se Meksika. Gjynaf qe ja ben me hile me Brazilin dhe i jane komplikuar gjerat.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).