9 Komente

1

do jet ndeshje bukur

Japonia 2'15 barazimi 3'15 dhe fitorja greke 3'15 woow

Ishalla i ngordh ne dru japonia kta taqis-pulos-oglut smiley

Doli nje grek me te kuq smiley

Nuk po humbin jorgot jqr po na veshtirosin botnorin...

Imagjino kjo skuader kaq e dhjere te kaloje grupin smiley

Skandal, se besoj se kalojn

Fuck gris

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).