5 Komente

1X

1-1

Mekat, po humbet kot Bregu i Fildishte, s`do te hyje goli smiley

Gjynobf bregu se beri ter lojen. Si shof dot kto ekipet e amerikes jugut me ter ato vonesa loje shtrihen ne fush cdo 5 min te vonojne lojen sikur i ke vrare. Si kili dje si kolumbia sot, rrac gabelesh. Cuadrado su cote per cerek ore kurse yepes kellira beri si i vdek dhe sa vajti te vija anesore u fut me vrap ne fushe e harroi dhimbjen. 

smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).