13 Komente

Honduras - Ekuador ??? Kush nuk e" ma me shkume" per ket neshje, pash zotin. Me mire shof barin e baces time si rritet ...

Edhe kjo ndeshje perfundon me shume gola 4_6 ose 7+, keni rast me bo lek qyl smiley

0 -2 

Fute nje 10~tshe Brad, ka per t'pas shume gola edhe kjo..

Jo jo se kom fryke se bohem rehat smiley

smiley

Tamom....tamom...dhe une po pertoj me dale smiley

S`kam se c`them, ke tere te drejten te tallesh kur i thone. Por sinqerisht qe kisha parandjenje edhe pse s`jam ndonje bixhozgji i thekur..Varja kishte koeficent fare te mire.

Te humbasesh kohe me Honduras, Ekuador & Guatemala e kote? Me mire po shohim ndonje fiilm smiley

Pura vidal smiley

fiton ekuadori nja 5-0 po ndeshjen s'e shoh... der tani iran-nigeri-dhe greqi-japoni na e shpifen. 

Ekuadori po duket me mire ne kete fillim loje, sapo humbi dy tre raste te pastra, mekat..

Ho me peshko sa jane bo deri tani smiley

3 S'ishin pak Brado, gjithsesi une s'jam Nostradamosi smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).