12 Komente

hehehe, Iran-Nigeri..  kesaj i them ndeshje une! mezi po e prisnim..smiley

Une jam nje princ nga Nigeria dhe me quajne Ali Sefedin Al-Siduqqui. Kam mesuar pak gjuhen shqipe ngaqe babai me ka folur gjithmone me rrespekt per kulturen tuaj te lashte. Problemi eshte se babai me ka lane 100 milion dollare trashegimi mirepo nuk i nxjerr dot nga Nigeria pa ndihmen tuaj. 

Ne qofte se jeni dakor qe tju jap 20 milion dollare me dergoni numrin e lllogarise tuaj bankare dhe une do tj'ua depozitoj aty 100 milion. Nga keto duhet te me ktheni 80 milion.Ju lutem shume ta mbani sekret kete korrespondence sepse sherbimi sekret i Nigerise po na pergjon. 

I juaji ne bese,

Al-Siduqqui

smileysmiley m'ka ardh edhe mu nje mail i ngjashem.ene un ju pergjigja;

dergome  5000$ me poste ne casellen postale xxxxx qe t'kem mundsi te hap conton ku do kalosh ato miljonat tismileymeazalla se mi ka çu.jom akoma tu i prit po t'pakten emaili osht boshatissmiley

Mos e nenvleso Belulo, se mund te jete ndeshje me e bukur se skuadrat e "medhaja".

smiley

Ajatollahët sot do fitojnë për inat të Amerikës smileysmileysmiley

2

Obobo car ndeshje... s'qenkan per futboll kta ajatollahet.

kto nigjeriant sikur me pas motorra n'ven t'komve

sikur t'kishin ene organizim aq sa kan vuxhut kto t'zit i kishin bo me qajt deri tashi iraniant

Ndeshje e bukur smiley !! 

ndeshja e par barazim pa golasmiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).