7 Komente

1-2

G / G  3 +

bosnjes i duhet nje trajner i huaj se ky qe kane duket qe nga koka qe eshte gomar

Sa gjynah Bosnja, nje nga skuadrat me te mira te botrorit smiley Ja u dhjeu arbritri prap... 

Bosnja ka keta e se rru hic per brazil.

Mire e paten, loja eshte 90 minuta dhe ata u treguan te mefshet, pa gjak dhe aspak krenare, Bosnja s`ka pervoje ne kompeticione te tilla dhe une s'u habita por ajo qe me beri me teper pershtypje ishte traineri, dikur ka qene lojtar i madh i Jugoslavise dhe atij nuk i falesh ajo tip loje..

Po po te anulllosh nje gol, dhe ti besh fresk Nigerise... kjo do te ndodhe. Keto jane ekipe qe luajne per nje gol. Anullimi i golit te Dzekos ishte nje gabim fatal i arbitrit. Arbitri ishte i njeanshem.

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).