Juli(ana) dhe Keni jane nje cift nga Tirana qe ndajne sebashku pasionin per futbollin, sido qe per skuadra te ndryshme. Per kete kampionat ata enkas kane bere kete komplet per krevatin qe perfaqeson preferencat e tyre ne futboll. Dhe fati e desh, qe ne finale te shkonin sebashku. Urojme, sa me shume gola, Juli dhe Keni!

3 Komente

Neser paskan pune keta smiley

lol, bukur

Ky Keni do ta kete emrin Skender shkurt.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).