8 Komente

Skandal fare, u be tre dite qe ne kendin letrar zero komente (vetem nje koment sentimental i Zonjes Elbe: "Oh mami sa bukur!").

Deri ne nje fare mase situata eshte treguese per nivelin e pergjithshem (edhe jasht Peshkut), interesi per kulture baraz zero, as per snobizem nuk do me ja dite me njeri.

Infeksion dhe qelb politik, dmth i zakonshmi qelbsinllik me diskutime idiote per izraelite, palestineze, serbe, kosovare, ukrainas, ruse, palloshe, maloke etj.

 

Keto c'jemi ne I paske marre nga kjo vjersha .dhe une vrisja mendjen kur u no kaq I mencem heretiku.smiley

Ç’jemi ne?

Ne nuk jemi çfare jam une.

 

Une jam aq i mençur,

sa behem edhe budalle,

sepse pertej mençurise

te kap budallalleku i poezise,

e ndryshe nga i para mençurise,

nuk i ngjan as çmendurise.

                                             heretik-tak-tuk-tik (i nderuar)

(Kushtuar komunistit Rembo, O-Idriz dhe antikomunisteve kadare, emigrant, xhibole, tredh, kaktus, alba-skermitese-0004756342).

 

Ç’jemi ne?

 

Ne jemi zotrie ...

Un jam mer jau ...

Sidoqofte, te nderuar jemi ne dhe une, s'kemi nga lujme.

 

Edhe ka ratrafiku ke PPU ...

Vallaj me te vetmin Opsion qe duhet pajtuar  me antikomunistet e Oreve te Para smiley eshte ky ...por jo Politikisht ,,,

Mediokriteti ne fshirjet dhe shpalljet abuzues ka arritur Majat !

U mbeti fshesa ne dore .Edhe dhi e krimbur dhe bishtin perpjete .Edhe flasin Gomarlleqe apo nuk dine cfare te thone edhe Vuuuuuu korobockat me fshese .

Vleresoini gjerat ne pikpamje Huimane .

Pampersat e LefTKopese jane te tille jo se jane Politike por se jane te shkare nga Ledhi, jane me derrasa mangut . Dhe si te tille nuk ka pse tu merziteni ne se nuk shajne nga Familja ose Kercnojne Fizikisht.... kur akoma Niker BUZESHPERVJELUR qe mbulojne  fushen e sharjeve nga Familja ,  zgerdhihen si pa te keq ne Blog pa ju Imponuar e pakta nderrimi Nikunt smiley

Konsultohuni me Gjembin dhe Xhibolen 

Mbase me mire eshte te nxirni nje Fomular ku te percaktohen sipas Here Tak -Tuk -Tikut ..

Cfare eshte mire e cfare eshte keq .qe robt te orientohen si te shkruajne smiley

Megjithate Ju jeni kthyer prej Kohesh Topi BAM e Mucua tutje ..nga nje vesh u HYN nga nje u del ! Si dhe kesaj Rradhe ...Fshesen aga  smiley

Ç’jemi ne?

Jom ne un ktuna!

Behu i gjalle jo i marre e i dekur pas Egos .

Ku je  te te shohem ? Se dukesh sikur je Doracak me Rradhor i sjelljeve te mira e te keqija

Ca prej tyre rruges hedhur / te gjith qe kishin kaluar i kishin shkelur / me shtyu kuriozitetit i zhubravitjeve / dhe kja ku jemi si krakavitje ..

As Saallon as Butik / vetem Here Tak Tuk Tik....bie shiu Pik Pik Pik smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).