Andrew Hanson perqafon mjekun gjinekollog Dr. Bryan Hodges pasi ky ka sjelle ne jete birin e tij Karson. Andrew dhe e shoqja pesuan nje tragjedi dy vjet me pare, kur femija i tyre i pare lindi i pajete. "E ndjeja prezencen e djalit te pare, Klaytonit gjate lindjes." - tregon nena, Amanda Hanson. Femija qe lind pas nje deshtimi, ne amerike quhet nje "Rainbow Baby". Fotografia e dy burrave te mallengjyer dhe kjo histori ka pushtuar rrjetet sociale atje. Karson Hanson eshte plot shendet dhe pa probleme. Emri i tij i mesit eshte Klayton.

15 Komente

Burri qe eshte burre mbeshtet koken diku , qan e sja ben syri terr hic! 

Jo burrrrat shqiptaresmiley

Ke derdh lote ndonjehere Tirona4eva? Lote gezimi ta kam fjalen. Mos I fshih as ato. smiley 

E pakta, burri qe eshte burre nuk i tregon keto gjona kurre.smiley

R u sure? Ok if u need a shoulder ( just in case), you can lean on me. smiley

E qamja eshte mandatory?smiley

Po mo, dhe me denese biles smiley , ca kujtove ti ?!! Merr shembull nga Pjeri me poshte! 

U dashka qeru ndonje qepe.smiley

Une kam qare nje here me denese para shum viteve, per Brazilin, per nje artikull per Brazilin tim, artikull prekes, mallengjyes.

Mo mire nga keto se ata xhihadistet e Kalifatit   tu vra njoni tjetrin per Fe e Atme ,  e Ukrainas kazake tu pushkatu njoni tjetrin se do Politika .

Ma i cike ere "qafosje " e Babasqapit dhive te OJu Q nenen ZMK-ja , po hajt mo .Ne gjitrin e ngrohte te Partise ...kalohet smiley

Sa budallalleqe përhapen në formë virale në rrjet...

Perqafim i sinqerte burrash! smiley

Ne maternitetet e Shqiperise as nuk i lejojne burrat te futen ne dhome ku po u lind gruaja...... Nga te qajne burrat shqiptare .... kur nuk jane asnjehere aty... smiley

Nuk e di çfare ka te beje mungesa e emocioneve te shprehura me te qenurit burre, nje zot ose nje burre e di, por nga nje pikepamje evolucionare, nje mashkull qe nuk e ka per problem te qaje tregon qe mund te jete baba i mire dhe bashkeshort i vemendshem. Po marr shembullin e te dashuit ACDC1 dhe propozoj nje test: Nese ai qe ju pelqen nuk derdh as nje pike loti ( smiley ) gjate I Fundit i Mohikaneve tek skena ku Cora vendos te hidhet ne humnere per te mos rene ne duart e Uncasi-t, nuk duhet gje. Nuk eshte njeri dmth.

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).