21 Komente

ne Pogradec! edhe ushqimi eshte i shkelqyer, haet mire thone...

dmth ti s'ke qen?

Provoji te dyja dhe hajde na thuaj, he derman.

Pogradec, mundesisht ne Tushemisht per diten gjate plazhit dhe gjumit te drekes , ushqimit te shkelqyer , ambjentit relaksues 100%

Ne darke ne Pogradec city smiley  pak  e merzitshme po me shoqni shtyhet apo familje

Sigurisht ne Oher, biles pa pike medyshje! 

Jo se akuzojme armiqte tane qe thone se s'jemi ne gjendje te bejme shtet. Ohri dhe Pogradeci,qe te dy, qene tonet,por Ohri nen administrimin e nje shteti tjeter eshte shume me mire per ty. Ja pra nje argumet fare i thjeshte, se armiqte tane paskan pas te drejte. smiley

Varet cfare moshe ke... Per rinine, Ohri eshte pa diskutim me i mire. Nqs je me njerez qe jane subjekt i aktivitetit te Erjon Velise, shko ne Pogradec e flej gjume qe ne 8.
 

Une jam kenaq ne Tushemisht - Voloreke dhe s'e nderroj me asgje , kur te vij serish atje do shkoj 10 dite prap

Per "jete nate" e keni gabim, ju'a them une, m..njera e k.... tjetra jane..

Tani, varet si të pëlqen ta shohësh liqenin, nga jugu apo nga lindja; varet si të pëlqen t'ia dëshosh valët, në shqip apo maqedonisht smiley 

 

dëgjosh* smiley

Ne fakt origjinali eshte: 

... dëshosh valët, ...

Pra eshte nje lapsus madheshtor qe ka brenda: deshirosh, shohesh, se fundi edhe degjosh.

Ka me?

 

varet nga fantazia, unë kaq e pata çapin smiley

smiley I like 'dëshosh'

Ohri eshte me standarde evropiane

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).