U trumbetua dhe u reklamua gjatë ndërhyrja e shtetit në Lazarat. A tregoi kjo ndërhyrje që po hynim në rrugë të mbarë? Ngjarjet e mëvonshme a treguan të kundërtën?

13 Komente

Rendesi ka qe ANEN e MIRE e ka me te madhe se anen e " keqe " , ku ne fakt nuk shoh asgje te keqe pervecse femijet e shkrete qe jane te detyruar te shohin drama pa fund ne Shqiperi, dhe qe quhet abuzim !

Po, ndryshoi. Ne Lazarat kete vit nuk do te korret kanabis. 

Ndoshta ndroheh pronarët...si te lojrat e fatit...

U pastrua dhe nje bajge...

Pse s' te mjaftoi ty! Aq, s' ta mbush syrin, kishe pare me mire zotrote
Pse vazhdojne kto postime xhevahire mor aman

pyetje tjeter mund te ishte dhe "a ndryshoi gje me heqjen e belleair?"

shikoni kot per kuriozitet sa kane vajtur biletat per gushtin nga Milano Malpensa per Tirane me blue-panorama aka blu-express... nuk arrinin aq asnjehere as ne "alta stagione" biletat wtf...

€300,88 per 1 gushtin po te duash te marresh edhe 1 valixhe + (pervec asaj 10kg on board) duhen shtuar €20... +ne tarife perfshihet dhe taksa €10 per kalim kufiri (e cila nese nuk gaboj eshte per te huajt jo per shqiptaret).

kto pagujn taksat. beleri te haje mut

pasagjeret ti ankohen qeverise per tarifat e larta te aeroportit, jo pse iku beler shkerdata

Jane arrestuar gati 40 veta, policia eshte e pranishme dhe dje hyne edhe mjeket per here te pare, rihapen nje qender shendetesore. Me mire se c'ishte, eshte. C'prisje ti te ndodhte? Te shperndaheshin leke falas gjekundi?

http://top-channel.tv/artikull.php?id=28...

Sa idiot është ai që poston pyetjen, po aq idiotë janë dhe ata që "pa të keq" ja bëjnë publike. Lazarati do ngelet në histori, së pari: si shembull për çthurrjen e palo shtetit që s'kontrollon dot territorin dhe, së dyti: se kur shetti tregon dhëmbët dhe forcën, bashkjetesa me krimin zhduket si flluckë.

Pyetje te tilla bejne vetem ata qe e duan shtetin si karakatine qe la salihu..!Sigurisht filloi ndryshimi i madh.Ai .....qe nisi te kuptohet si behet shteti .

Di njeri te thote sesi ne Kosove u kap dje droge nga Lazarati atehere ?

Spo permend rastet e droges nga Shqiperia qe kap greku dhe Italiani cdo dite...

Permendi LefTKope , permendi , po ruju per detajet .Thone qe ca 'pentito ' si Firmatua smiley i kane rrefy Lidhjet .

Se psh nga e dinte ai prukuratorja Italian se Qendra e  Grumbullim - Magazinim - Trafikim  shtrihet  nga Kuksi ( i Nokes  ) ne Kosove ?

Thone qe kane regjistruar nje Thirrje left left smiley...po e kane kujtu jo si kod lidhjeje  po si huazim nga anglishtja ! Tashti dhe ajo te duhet ty qe te "permendesh " raste te "panjohura " smiley

Apo mos je Tirane ...qe pejet  me mejtim te mendjes smiley

Permënd pak dhe Gërdecin . Akoma kërkon  Viktima .

Ngushëllime të ndierës që ra nga metastazat kriminale të Berishës .Ndoshta ka ditë më shumë se LefTKopeja dhe ndoshta i ka " Përmendur "

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).