Ish Kryeministri Berisha postoi në Facebook një album ku ai ka bërë foto me plazhistë, dasmorë e të tjerë njerëz që mund të takosh duke ecur buzë detit. Ish Kryeministri e ka shoqeruar albumin e fotove me kete pershkrim:

Te dashur miq, keto dite, gjate ecjes sportive buze detit, takova nje çift te bukur dhe dasmoret e tyre si dhe shume mbeshtetes e simpatizant te PD. Me ta u pershendetem, beme fotografi, ndofta jo cilesore sepse ishte nate, por shume te ngrohta dhe te perzemerta. Te gjithe gezonin, natyrisht çifti fluturonte nga gezimi. Miq le t'i urojme ketij çifti gezime shendet, lumturi, mbaresi ne jeten bashkeshortore se bashku me njerezit e tyre me te dashur dhe miqve tane pushime te kendshme! sb

40 Komente

Po c'i jepni hapesire ketij lolos dallkauk?!?!
Ikni mer amon, bojkotojeni kete hale qe s'rri e s'na le rehat as per pushime!!!

+1

Me duket mua apo Berisha eshte tashme thjesht nje deputet si 139 deputetet e tjere te Kuvendit?

Eshte vertet nje deputet i thjeshte Gjembo, por po pregatitet per fushaten e ardheshme qysh tani smiley

Na la pa rekord noti kete vit smiley

venio re ..me kepuce zbori ne Plazh .....Oooooo O brinja !

Amon ku e gjete . Ky ja kalon mijra here Shaban Tapise dhe Shabon Qoses bashke ! Pse nuk i ke vene nr Dicitures i nderua Blendi smiley

Bo o bo e qelbi ene detin frymori. 

dicitura?   Saliu ne plazh.smiley     

Ju komentuesit e Rames dhe Koqedhimes jeni bere si ato Vampiret, sapo ju del Kryeministri i Shqiptareve ne foto ju duket Kryq e Hudhra smileysmileysmiley

E paska kap nji pampers LefTKopeja .Megjithse nik i vjeter po na kishte lene Fotografine pert ca kohe

Havall LefTkope qe nuk te le pa Pampersa Kurre sa here del smiley babi yt shpirteror  smiley

facelift ?

Tashti mos harroni na nxirni edhe fotot ca ben Mojsiu, Mejdani, Nano, Meksi, etj

Poplli o bo si mileti i ISIS-it, vec me dy gishta perpjet.

Peshqit hakmetisen me Peshkun qe vazhdon te hakmetiset me Berishen qe hakmetiset me vazhdimin e hakmetisjes se miletit me te.

Ose, BeriPeshkNografi

Ose, Peshku ka BeriSeparation anxiety disorder

Ej, qe mos bohena palaco fare! 

A ka mundsi qe t'm'shpjegoje njeri, noshta Blendi Salaj, kush eshte qellimi i importimit wholesale te postimeve te Sali Berishes ne Facebook ketu ke kjo faqe ku jemi antare kaq vjet? 

Kush eshte qellimi qe informohemi me zor, pa kliku fare ke kjo prurje, per zderdalljet e Saliut neper plazhe?

Pergjigja e shkurter, imagjinoj, eshte: se keshtu na e do qejfi! 

Por per hir te kaq vjeteve qe vijme ketu ne kete faqe, a mund te elaboroje njeri?

Po per hir te kaq vjeteve ketu, mrroklla, nese nuk te pelqen dicka, te lutem kerko llogari pa "ju qifsha" kete e  "ju qifsha" ate tjetren. Eshte shume kollaj ashtu, por s'ka lezet fare.

mire e ka mroklla Blendo qe perdor ato fjale qe i permende dhe ti, sexi te zgjat jeten.

sexi te zgjat jeten.

Plus te qeteson hormonet e teperta do te thoshte Andoni smiley

Ok, e drejte. 

Nuk do nodhi mo. 

A do m'thush tani po deshe kush esh' qellimi i ketij postimi? 

Ta thom un, qellimi i ketij postimi eshte akti seksual, sepse te gjitha qellimet shkojne per llogari te megaqellimit, qe eshte akti seksual, ashtu si te gjithe perrejte derdhen ne lume.

Konkretisht, e kane nxjerre per lishon, qe ta qellojne lishonin peshqit, bini burra dhe gra (siç edhe ka ndodh ne fakt).

Qe te lidhet me megaidene dhe megalloidene, eshte ajo shprehja e famshme:

Bjeri se i bi bukur!

Sigurisht duhet lidh edhe me mega-shprehjen pop qe i pelqen Idriz postmodernit, qe ka ardhe mbas (post) modernit:

Bjeri mbrapa (post) vetes!

 

Shyqyr qe nuk e pashe gjekundi apo nuk jane ne Breg fotot?

Berisha sensibilizon bashkemoshataret per rendesine e veshjes se bluzes dhe kanatjeres ne plazh! Akt i frymezuar nga nje seri fatkeqesirash te shkaktuara nga gjokset e zhvilluara te pleqve (m.): dy lindje te parakohshme, nje vajze e brishte qe i ra te fiket ndersa nje gjoksmadh e pershendeti, nje mushkonje qe refuzoi te hynte ne plazh me to... (Lista eshte e gjate.)

Nderkohe ai me dy gishta perpjete tenton te percjelle mesazhin qe pavaresisht se liria dhe demokracia nuk erdhen kurre, vazhdon te duket si bombe-seksi ndersa ben ate gjest.

Sa pluskoi ne uje shoku mao kete vit?

...e megjithate ka dicka pozitive te keto foto: Berisha nuk ka mare shembull per daljet ne plazh nga... "kolegu" i tij ne plazhet e Frances

e ka te vogel prandaj smiley 

te kishte ndejt mjek kush e di sa jete do kish shpetuar (ne kuptimin aktiv dhe pasiv). sec mize e pickoi dhe u be politikan hajde merre vesht. u be doktor adhamudhi qe vdis 4-27-3000- e fiu qe te "shpetojne" te tjeret.

Sa popull kokshtrember qe jemi, ja qeefsha jeten smiley

 

Ibret smiley

Dicitura tjeter...

Berisha Pranon sfiden e Metes , porsmileysmileysmiley Shaqo Bregu .  Jo se eshte nga Meta ...por ...nga nje femije , anetar i Partise Demokratike smiley

Ai s'ka te paguar or shoq smiley

Welcome Sali!

faleminderit shume admin qe na kujton se shoku sali eshte ende gjalle e gezon shendet te plote e megjithe lehjet e rilindjes ia hodhi bythes paq.

Or keto fotot jane zgjatje jete . Grotesk i papare do thoshte Poeti Kombetar i PPU !Kush e ka marre ne qafe te shkretin i ka thene :

Nxirri fotot se ke Heretikun te komenton si Modern me metoda Postmoderne smiley

I nderuar heretik une jam akoma ke metoda pjertas ose skic .Edhe te qeshmen kur shof kete ne Plazh ose me menge te shkurtra  e mbyll  ..Oooooo O brinja smiley

Gaz paci te nderuar admin dhe Drite ua befte ku i gjeni keto !

Megjithate duhet pershendetur PD-hi se i pari tyre e ka hequr Trikon e Leshit . Bravo Xhibi !

 

 

Nuk i shkurtohet jeta politike e dikujt duke e "lene ne harrese", aq me pak saliut. Mund te besh sa te duash sikur se shef por eshte e kote. Sala "po lepin plaget".

Jeten politike ati mund tja mbylli vetem edi(ps). Rruget jane dy: ose duke krahasu punet qe ka bo  ose duke i pergatit dosjet e abuzimit por me emrin sali siper jo me ofiqare 

Po edhe Lek Plepi te ishte buze detit do ta therrisnin per ndonje foto njerezia smiley ..Rendesi ka qe Sula eshte kthyer ne objekt argetimi tashme..Sezonin tjeter e kemi ne plazh me nje tabele ne qafe "nje foto me mue 2000leke (te reja)

Me komet Berisha spaska punu mire, si me notin  per ibret, te holla fare si shkopa cingla i paska ! smiley

Nje foto e cila flet se sa bosh eshte i gjithe botkuptimi per jeten.Kane veshur breket e benevreket per nje pushim relaksues buzdetit, ne keto dite perveluese mezbehari dhe keta me ne mez nje te marre , " digjen" nga dashuria e madhe per fitoren e ...." demokracise " kuptuar si pushtet i po ....nje te marri !

Sa qejf kane njerzia te bejne foto me peshkaqener!

Vete nga vete dhe kthehet robi per pak relaxim .Njemije here rrofsh i nderur admin nga ei gjete keto .

Shifni ata tre kalamajte ne krah te majte te fotos .te gjithe nen moshe 6 vjec .I ka indoktrinuar me Politike me shenjen e Partise se tij ..

A nuk duhet ngarkuar penalisht per cfrytezim te femijve te mitur me PeDen do thoshte i ndjeri Ramiz  smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).