Njëri nga punëtorët i kalon tjetrit çakmakun ndërsa pastrojnë qelqin e anës së ndërtesës në Tianxhin, Kinë. Reuters/Singer

9 Komente

just do it

E sigurte qe njeriu e ka prejardhjen nga majmuni!

 

Puntore budallenj, tamam tipik socialiste smiley Nuk e dine se cigarja nuk lejohet gjate punes, dhe aq me teper ne ate pozicion, ne ate lartesi. 

ça pozicioni, te pershtatshem per pirjen e cigares, sugjeron ti Pjero..?.smiley

Pjer - ku i ke pershtypjet nga shqiperia? me duket se ke vendos ta mbash mire me kete qeveri, se shume i terhequr dukesh ne shprehjet publike.

Une z.Pjer do ta kisha pare sipas mesimeve te VQ , me mprehtesine qe trajtohen atje problemet per Industrine e Qelqit dhe mirmbajtjen e tij ! Nuk do ngatërrohesha me punëtorët !

" A kane shqiptaret skuadra te pergatitura qe pastojne xhamet nga jashte ne mbi 7 kateshe ? Ketu duket del nje speialitet i ri qe hap vende pune "smiley

Dhe kjo duhet te jete nje pikpyetje e madhe  , per  lejimin ose jo  te ndertimeve te   Pallateve sipas projektit të rroçkave , " Tirana Roçkë " ne Kodrat e Liqenit !

Nuk i ka thon njeri ktyne qe cigarja demton rende shendetin?

mo mer flak litari pa e di un

Po pse te mos e pi cigaren? Nuk eshte ne ambient te mbyllur; pastaj pak pushim e do robi se nuk mund te punoje pa nderprerje se i mpihen krahet.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).