Mos paç hall të kërkosh një vend pune në administratën shtetërore, se përfaqësuesi i zyrës së deputetit socialistë të kërkon nderin e vajzës 14-vjeçare. A. B., nëna e katër fëmijëve të mitur, kishte besuar se punësimi tashmë mund të sigurohet lehtësisht, falë çeljes së zyrës së deputetit socialist të qarkut të Vlorës, Koço Kokëdhima. Në fillim të muaj mars, A. B. takon sekretarin e deputetit, Agron Cane për të kërkuar punë. Ai është treguar i gatshëm për ta ndihmuar këtë grua pa burrë. “Im shoq u aksidentua në punë teksa punonte si muratorë pesë vite më parë. Ai përfundoj i vdekur në trotuar nga skela e objektit në ndërtim”, tregon A. B. me pak fjalë historinë. A. B. thotë se gjendja e saj ekonomike është vështirësuar pas tragjedisë. “Jetoj si mos më keq, por këta që kanë ardhur në pushtet të kërkojnë nderin e vajzës”, thotë ajo.

Sipas saj, sekretari i deputetit të Koço Kokëdhimës, Agron Cane ka kërkuar "të bëje dashuriçka" me vajzën e saj në këmbim të të mirave materiale.

“Deri dje isha e etur pas Partisë Socialiste, por kam gabuar rende”, më thotë A. B.

Më tej A. B. kërkon ta ndihmoj me një kamerë të fshehtë, pasi siç shprehet ajo, do të jap një lajm për të kuptuar se çfarë ndodh me njerëzit në nevojë kur shkojne të kërkojnë punë.

“Aman të lutem, më ndihmo. Kam shkuar shumë herë për të qarë hallet e mia tek sekretari dhe kërkon si kusht dashuriçka. Ky veprim nuk është rastësi”, thotë e përlotur A. B.

“Nuk dua t’i jap atij qeni gjënë më të shtrenjtë”, thekson ajo, ndërsa shton se “nuk ka turp më të madh për një burrë 60-vjeçar të të poshtëroje vajzën”.

INVESTIGIMI

Agron Cane, ish-ushtarak, i martuar dhe me dy fëmijë, kërkon të mbizotëroje në çdo aspekt të jetës së A. B., madje, siç thotë, ai në kamerën e fshehtë: “Vajzën do ta mbaj si një lule”.

“Ti tashmë i kalove të gjitha vështirësitë dhe ke forcë”, i jep zemër nënës së 14-vjeçares, Agron Cane. Agroni është i gatshëm ta ndihmojë këtë familje pasi të zgjidhet kryebashkiak i Sarandës [në zgjedhjet] që priten të zhvillohen vitin e ardhshëm. Gjatë bashkëbisedimit midis dy protagonistëve, që u zhvillua në katin e dytë në selinë lokale të Partisë Socialiste pranë muzeut të qytetit bregdetar, Agroni tregon shenjat e lumturisë pasi mendon se e ka arritur qëllimin e tij 7-mujor.

“Unë, ti dhe vajza do t’i hipim krevatit të tre. Ti mos çaj kokë”, i jep siguri Agroni nënës së 14-vjeçares.

Agroni është marrëzuar pas trupit të njomë të nxënëses së klasës së tetë në shkollën 9-vjeçare “9-tetori”, madje mundohet të hiqet si profesionist në lëndën e seksit. Më tej, Agroni shprehet se seksi është gjëja më e bukur, ndërsa besimi për të duhet të jetë i maksimal, pasi, siç thotë ai, është burrë i pjekur dhe i pëlqen të bëj dashuriçka me vajzat e vogla, plus që seksin do ta bëj ngadalë-ngadalë.

“Ti mos e çaj kokën. Vajza jote më është fiksuar. Shoqet e saj e kanë bërë shpejt këtë punë. Këtë ta jap me firmë. Ajo do çlirohet se ka shumë hormone, vajza ka nevojë për seks”, këshillon Agron Cane.

E di si është puna e femrës, vijon Agroni, si puna e Vasilikojit, sa më shumë ujë gjethja bëhet më e mirë, ndërsa femra sa më herët të kryejë seks, aq më e freskët është. Agroni thotë se vajza nuk do pësojë asgjë gjatë marrëdhënieve seksuale, madje shton se 14-vjeçares do t’i pjellë kokoshi, duke nënkuptuar të mirat materiale që do të përfitojë pasi të zgjidhet kryebashkiaku i Sarandës.

“Nuk dua të them shumë fjalë se mburrem, por po deshi Zoti dhe unë zgjidhem kryetar i bashkisë, dije se vajza jote do shikoj të ardhmen”, shprehet Agron Cane.

Agron i kërkon nënës së vajzës së mitur të ketë besim, pasi nëqoftëse ajo (nëna) nuk ka besim njëherë, atëherë vajza nuk do të ketë dhjetë herë. Gjatë investigimit, Agroni i është lutur dy herë A. B.-se t’i telefonojë 14-vjeçares të vijë në zyrë, pasi thjesht do ta përgatisë për aktin final.

“Ti vajzën e ke në kontroll të plotë. Unë të shikoj në sy. Në kontrollin tënd ajo do të jetë nxënësja jote, prandaj telefonoj të vijë, unë e pres me padurim”, thotë Agron Cane. Në vijim të bashkëbisedimit, Agroni tregon se në zyrën e tij me dhjetra femra janë lutur për seks me të, por nuk i ka pranuar, pasi siç thotë, ai nuk është maniak seksual.

“Unë nuk jam maniak, pasi kam një grua në shtëpi. Mua më pëlqen gjeja e bukur dhe këtë e bëj me kënaqësi”, rrëfen Agron Cane në kamerën e fshehtë.

91 Komente

Te tridhet !

Nuk dua t’i jap atij qenin gjënë më të shtrenjtë

Edhe une qenin e dua shume, por mungon nje presje aty. Si dhe ka e me dy pika pa hesap ne fund te fjaleve, ne vende te tjera mungojne fare. A ka redaktore ky shtet a s'ka smiley

Sa per kete, duhet te presim videon online se me thane qe edhe nena nuk eshte se ishte njeri drejt-e-drejt.

Flm Edvin, tani qe po e degjoj, si sarandiote fliska, asgje e vecante smiley

Ndersa "Sekretari" flet si Ylli Pango, por me mjekesor, me diagnostikues si karakter smiley

Normale do të ishte që turma shqiptarësh të bllokojnë komisariatin ku mbahet Agron Cane, ta nxjerrin nga aty e ta linçojnë publikisht që të mos ketë fajtorë. Por fatkeqësisht në atë vend kanë mbetur njerëz-pula...

Ku eshte kamera e fshehte smiley ku eshte filmi se qenka film i bukur smiley me metrazh te shkurter. 

Eh deri ku paskan arritur ne Shqiperi, ne rrime ne, na ka ngelur ora qysh ne kohen e socializmit. Keta te tranziscionit smiley e kerkokan hapur smiley

I ka infektuar Berluskoni te perfshiret ne politiken shqiptare. Turpi ka marre arratine ne ate vend.

Si tha "vajza ka hormone, duhet te q... nje cik" smiley. "Ci q temen" eshte bere kjo puna me keto punesimet e Rilindjes.

Tani po na dalin lloj-lloj sekretaresh me kete rilindjen. Atehere te pakten ishte vete ministri.

si tha Blendi Salaj, nder te tjera, te komenti qe beri per ate fatkeqin nga Elbasani qe e vrane pronaret e restorantit ne Dhermi.... ''Kjo dhune nuk eshte vetem midis individeve por edhe dhune e te fortit mbi te dobtin, qe ushtrohet ne qindra menyra sot ne Shqiperi.''

 

shume e drejte!!!  dhuna e te fortit,  e te pushtetshmit, mbi te dobtin, te  varfrin, hallexhiun/shen qe ushtrohet ne shume menyra atje...

ja shikon ti,  ta kerkon hapur fare tjetri. si dicka shume normale... bile ke dhe bonus, sepse te ben dhe nje seminar te shpejte mbi seksologjine.smiley

Te tilla qelbesira duhen kastruar! Jo vetem qe ka thyer cdo etike profesionale te mundshme por mund te denohet edhe per pedofili pavaresisht se jo e ushtruar ndaj vajzes ne fjale.

14+1 dite nuk quhet me pedofili btw. po per ate ministrin ca u be?

Ai pushti do tredhur ne se vajza ka njerez te afert.

Kjo biseda e prure tregon se "mamaja " qeka nji derr kurve e perdorur qe ja kalon mijra here asaj te Pangos . Po kjo eshte tjeter mesele dhe me teper skene Humori nga te Al Pazar-it !

Ndersa 'thelbi " i ndodhise , shfrytezimi i Postit Publik ( le me Shteteror ) pavaresisht se Pango qe pjese e Qeverise se Kryeqelbesires , eshte nje Qellbesirllek i denje per Klanin e Berishes .

Jo vetem per Vlerat Morale te Popullit por edhe per Shtetin ne teresi e nje shoqeri te Paster ,  edhe ne se nuk ka LIGJ , duhet menjehere te propozohet nje i tille nga Naco , qe ta kaloje "ngacmimin seksual " , te futet edhe Mosha edhe Rrethanat familjare e viktimes , ku te parashikohet  Maximalja e denimit jo me pak se 25 vjet burg , pa te drejten e Lirimit me Kusht , te individit qe gezon nje te Drejte Publike dhe cfrytezon ate per Interesa vulgare !

Mos harrojme se Qeveria e Kryeqelbesires Berisha i ktheu dhe Parate Pangos ,me moton  se...i shkelen  privacine dhe demtuan Imazhin  smiley

uaaaa moj mami,sa i kulturuar qenka ky xhaxhi sekretarismiley

sa kohe kisha pa degjuar nje sekretar qe t'mush menjensmiley

Reagimi i Zyres se deputetit Kokedhima nder te tjera ka identifikuar viktimen. smiley

 

REAGIMI

I bëjmë me dije qytetarëve se kemi ndjekur me vëmendje dhe shqetësim të madh ngjarjen e shëmtuar të bërë publike sot në orët e para të mëngjesit, lidhur me shtetasin Agron Cane, i cili ka qenë i angazhuar në zyrën tonë për disa muaj.

Veprimi i shëmtuar dhe implikimi i Agron Canes në këtë ndodhi të ulët dhe të rëndë është thellësisht i dënueshëm. Ne distancohemi kategorikisht nga veprime dhe sjellje të tilla perverse e të sëmura. Njëkohësisht dëshirojmë të tërheqim vëmendjen e publikut për të mos rënë pre e spekulimeve politike e mediatike rreth kësaj ngjarjeje.

Sqarojmë se Agron Cane nuk ka qenë asnjëherë sekretar për punësimet dhe as mëkëmbës i deputetit në Sarandë. Ai ka qenë një nga disa aktivistët e zyrës tonë, i caktuar me detyrën të dëgjojë ankesat dhe kërkesat e qytetarëve të zonës. Ai nuk ka pasur asnjë kompetencë dhe nuk ka qenë asnjëherë i përfshirë në ndonjë proces punësimi me vullnetin dhe vendimmarrjen e tij. Detyra e tij ishte të regjistronte kërkesat dhe ankesat e qytetarëve, të plotësonte dokumentacionin e nevojshëm dhe mbështetës dhe t’ia përcillte këto zyrës qëndrore të deputetit në Tiranë.

Denoncuesja e ngjarjes Ornela Gega, në fillim të këtij viti, ka kërkuar ndihmë pranë zyrës tonë për punësim dhe zyra jonë ka ndërmjetësuar punësimin e saj pranë kompanisë private të biznesmenit Kostaq Lapa në Sarandë. Ajo ka punuar atje gati gjashtë muaj, deri para një muaji, kur është pushuar nga kompania në fjalë....

vijon

 

 

Vetë Agron Cane është familjar, 61 vjeç, me arsim të lartë dhe me karrierë të spikatur në ushtri, ka qenë komandant brigade. Në qytetin tonë është i njohur si një person serioz. Deri në momentin që Agron Cane u rekrutua ndër aktivistët e zyrës tonë ai nuk ka qenë i njohur personalisht nga deputeti Kokëdhima, por është rekomanduar nga drejtuesit më të lartë lokalë në Sarandë.
 

Agron Cane kurrë nuk është dyshuar dhe nuk është konstatuar përpara kësaj ngjarjeje të ketë manifestuar sjellje të tilla të turpshme të një personaliteti të dyfishtë. Gjatë muajve që Agron Cane ka qenë i angazhuar pranë zyrës tonë, nuk na rezulton të ketë patur as edhe një ankesë nga qytetarët për ndonjë sjellje negative të tij.
 

Për më tepër informojmë se Agron Cane është dorëhequr nga angazhimet pranë zyrës tone, për arsye personale, në mes të korrikut 2014. Nga data 15 korrik e këtej ai ka qenë në zyrë në mënyrë sporadike për efekt të dorëzimit të detyrës dhe dokumentacionit. Ai ka qenë aktiv dhe i përfshirë në disa aktivitete e takime të zyrës tonë në zonë gjatë muajit të fundit.
 

Ne shprehim keqardhjen tonë të thellë për çdo të lënduar padrejtësisht, drejtpërdrejt ose indirekt nga kjo ngjarje e këto veprime. Duam gjithashtu të sigurojmë publikun se kjo ngjarje e rëndë nuk ka të bëjë aspak me të vërtetën e punës së jashtëzakonshme që bëhet nga deputeti Kokëdhima dhe gjithë bashkëpunëtorët e tij të shumtë në Sarandë, për t’u shërbyer qytetarëve me vendosmëri e ndershmëri. Zyra jonë mbetet shumë e interesuar dhe do të bëjë gjithçka të mundur për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje.

Shume e frikshme qe i nxjerrin emrin e plote denocueses! Ajo dhe familja e saj duhet te merren ne mbrotje. 

Nje rast shume skandaloz.smiley

   Me ate pleren nuk dua te merrem se nuk mund ta shaj ashtu si duhet per pune etike dhe ne rrespekt te shkruesve te tjere ketu. Ajo qe me zor po pres eshte nje rreagim nga emeruesit e tij ndryshe nga varianti"fullani"(per derisa nuk kam vjedh gje un, une nuk mbaj pergjegjesi, as morale).                                                                                                  Jam shume i deshperum deri sa te shoh nje zyrtare duke artikuluar fjalet magjike                                              "MEA CULPA". 

Tmerr, por te pakten s'eshte minister, dhe perfundon drejt e ne burg, nuk fiton gjyqe kunder denoncuesve.

Keto te dhena per individin nuk kane piken e rendesise per Publikun .Biles mund ti trajtosh si "sapunosje " Jane te ngjashme me fryrje - cfryrjet e Partise se Kryeqelbesires Berisha qe Rastin e pare te tille te cfaqur ne Publik e shnderroi ne Favor te mbertheckes  Pango duke i hapur Rruge kurverise Shtetrore e Publike me Postin dhe te "drejtat " qe ka ne dore nje Individ i ketij Stafi apo Shteti !

Mendoj se as nuk duhen perfillur dhe as duhen permendur ";cilesite " e ketij farre burri . Organet e Hetimit dhe Gjyqesori kane punen e tyre por reagimi Qytetar duhet te jete i fuqishem  qe te jape te kuptoje se Vlerat Shqiptare nuk jane bjerrurr nga Mostrat e Kryeqelbesires  Berisha , qe nxiten e futen kete Fryme duke futur si normalitet "pasurimi " edhe trafikimin e femres per Prostitucion !.

Se cfare edukate ka ai Individ dhe se cfare Kulture duhet te tregonte po bije vetem nje fjale LIGJ  te pashkruar por rreptesisht te detyrushem qe ekzistonte ne ate kohen e formimit te tij .Kur shkon ne Pune , mbylle ne Kasaforte ..

dhe ai e di shume mire se po ti bente Vaki atij ne ate Kohe ne kete Post , do ja kishin prere dhe Futur ne B....

Edhe vete stafi Kokdhimes duhet te qendroje Larg ketyre "te dhenave " e le ti dergoje atje ku duhen jo te turullose Publikun me ish  "njerez te mire " 

 

 

Memo to all scumbag politicians. That small, red, flashing light above your head, or hanging from the artificial little tree in the corner, IT IS NOT, I repeat, it is not the smoke or carbon monoxide detector. Hear me now and thank me later.

... a e di pse te kom thirr ...?

Fullani who ... ?

booo Qemol,  te betohem kete do shkruaja tani..smiley     ah Fullan Fullan,  thyefsh qafen ne ndonje kanal...smiley  ja hodhe  kesaj  radhe o qerrata,  tani do   merremi me:   ke faj o Cane, ke faj..smiley

Great minds think alike shoku Belul...smiley

Duam gjithashtu të sigurojmë publikun se kjo ngjarje e rëndë nuk ka të bëjë aspak me të vërtetën e punës së jashtëzakonshme që bëhet nga deputeti Kokëdhima dhe gjithë bashkëpunëtorët e tij të shumtë në Sarandë, për t’u shërbyer qytetarëve me vendosmëri e ndershmëri.

he ore, ku keni pare ju qytetare me sherbyes te vendosur, te ndershem, qe bejne pune te jashtezakonshme dhe njeherazi miliardere?

jo, thoni pastaj qe s'ka mireqenie ne shqiperi. shqiptaret, po nuk ishe miliarder, nuk te vene as sherbyes.

Ne Shqiperi pushteti te *ika femijen per te ta martuar me shpejt dhe per te te sjelle begati ne familje, pervec terapise se rinovimit nepermjet clirimit te hormoneve dhe ofertave 3 per 1 tip "hipim te tre ne krevat, une, femija yt 14 vjec dhe ti".

Berisha reagoi per 4 minuta per mbertheckat e Pangos, e hodhi direkt poshte sipac recetes se Adhamudhit per te shpetuar fushaten. Te shikojme sa kohe do t'i duhet Rilindjes ne pergjithesi dhe Rames ne vecanti per te reaguar, dhe si do reagojne, pertej deklaratave lakror-evazive te Brahos dhe postimeve ne Facebook te Braces.

Deri tani kemi reagimin e turpshem te Kokedhimes sipas te cilit (nga ca solli solli Blendi me lart) Kokedhima ka bere publik emrin e nenes/viktimes dhe ka sqaruar 1 milion votuesit e Rilindjes qe ky tipi, Agron Cane, eshte burre i mire familjar me karriere ne ushtri dhe ne Parti dhe s'ka historira me incidente te tilla keshtu qe situata bie ere kurth politik...nderkohe qe Cane ne zyren e PS i thote te emes shprehimisht disa here se vajza duhet te q!het sa me shpejt dhe shume vajza te tjera si ajo q!hen me shpejt sesa mosha 14 vjec.

Njeheresh, Kokedhima thote qe ky tipi s'ka ne dore punedhenien, por ama i ka gjetur nje pune kesaj gruas tek nje firme private, dhe ky kohet e fundit eshte terhequr nga aktiviteti i PS-se, keshtu qe s'ka nevoje per tu denuar veprimi i tij!

Rama duhet te reagoje posacerisht dhe per kete qendrim te felliqur te Kokedhimes, ndryshe i bie qe e miraton ate.

C'reagoi Berisha, o genjeshtar. E nxori te pafajshem Pangon gjykata e Berishes dhe denoi Top Channellin me gjobe. Policia e Rames e ka plasur ne burg para se te jepej lajmi. Deri tani kemi reagimin e kokedhimes e asgje tjeter, thote emigranti qe nga peja e arushes, sikur i ka pare te gjitha lajmet se c'ka ndodhur ketej e po jep gjykimin e plote tani. Dhe mos genje, Kokedhima s'ka thene qe eshte njeri i mire, perkundrazi, ka thene qe eshte njeri i ulet, pervers, i semure dhe qe distancohen prej tij. Hej, c'vete me keta. Genjejne sy per sy. 

E kam fjalen per reagimin politik o ti sekretar vullnetar i Rilindjes. Se ca ndodh ne gjyq eshte tjeter pune (mund te dale fajtor ose mund te rilindet si Meta) dhe gjyqi si proces merr kohe, kurse reagimi politik e personal jo.

Berisha e shkarkoi Pangon per 4 min pas transmetimit te videos, kuptohet u nxitua politikisht jo per parim, por gjithsesi reagoi dhe s'e mbajti mbi supe turpin sic po e mban Rama deri tani. Pervec deklaratave per shtyp, Rama ciceron ne Twitter e Facebook per cdo gje, kurse per kete rast, si dhe per reagimin e turpshem te Kokedhimes, hic akoma...postimi i tij i fundit ne Twitter dhe Facebook eshte per Dokufestin.

Si dhe, ky eshte rast shume me i rende sesa i Pangos sa i perket viktimes se kemi te bejme me nje minorene. Plus qe flagranca eshte brenda zyres se PS-se ku tjetri i thote te emes sillma te ta q! femijen sa me shpejt se me eshte fiksuar dhe binde ti qe ajo te me lere ta q! se ti e ke nen kontroll.

Thote e ema:

Kam 7 muaj rresht që i kam shkuar për të kërkuar punë. Dhe herën e parë kërkoi kafe pastaj kërkonte marrëdhënie seksuale. Më erdhi e papritur dhe mendova që nuk mund të më besojë askush mua se jam grua e pambrojtur. [GSH]

Policia normal qe do reagonte se e ema shkoi ne polici e beri denoncimin mbreme, sic thote vete. Por ama Tahiri s'ka pse e merr gazetarin personalisht ne telefon per ti thene qe te dorezoje materialet, pa u mbushur akoma 24 ore nga lajmi; kjo bie ere presion, por dhe jo-profesionalizem, se c'lesh pune ka ministri te telefonoje gazetarin, s'paska njerez te tjere qe i erdhi radha Tahirit?

Kurse sinjalizimet e para per kete rast News24 ja paska dhene Telnis Skuqi.

E merr Xhib, e nxorre ene nji tmire a superioritet te Cunit te Sheqeres ne krahasim me maxhorancen aktuale. 

PO ME Fullanin do merremi ditet ne vazhdim apo kena Sarandiotin  Berluskonian ma te rendesishem.... Varja lekve e te ruaj me gocat i thone kesaj...nderkohe Fullani ende Guvernator ndersa sarandioti ne biruce....

eh si e ka manipulu komunizma ate popull keto 70 e kusur vjet.

Lebetitso, eshte heshtja e Rames qe e ben ate inferior politikisht ndaj Berishes, jo une, si per kete rast, si per Fullanin, si per disa raste te tjera. 

Per kete rast, qendrimi skandaloz i Kokedhimes e ben akoma me te rendesishem reagimin e Rames.

Kur ndodhen gjera kaq flagrante qe shkaktojne kaq shume zemerim ne publik, heshtja politike s'eshte vetem gabim taktik, eshte shenje impotence, dorezimi; me shume kjo per rastin e Fullanit, pasi shteti duket me i dobet se nje individ qe refuzon te mbaje pergjegjsi per skandalin.

Xhibo, po populli qe do palloshin, thote se Rama e rrasi mrena ose Tahiri me gazetarin Cani...apo Jo ? Rama kur e rras mrena ska pse Bo reagim politik se nuk eshte budalla. Reagon politikisht Lulthimi me Cunin e Sheqeres, qe mbajne qendrim politik per cdo e thon haptazi se ky nuk eshte rast i vecante por eshte fytyra e vertet e maxhorances politike. Harrojne ene Drejtorin Pango ene te sapozgjedhurin e yllin demokrat Mziu. Rama Bo mire te mos na caj drrasa me fjalime po te boj gati burgjet per kedo qe kryen krim. 

Mu me vje keq se ky skandal do e ndihmoje Fullanin te rreshkase si ngjale e njerezit do merren me kapitalistin Koqo, sigurisht pa i Bo gjo.

Se pari, ky tipi nuk eshte minister qe te jete drejtperdrejt i varur nga kryeministri, sic ishte rasti i Pangos, dhe mbi te gjitha, nuk eshte punonjes por eshte pushuar prej me shume se nje muaji.

Se dyti, nuk reagon kryeministri pa reaguar organet e pavarura te drejtesise, sepse quhet ndikim ne hetim, por ju te sales jeni mesuar katnarce me idolizim te nje individi qe merr merita ne cdo gje e rri gjithe diten ne tv. Del gje presidenti i Amerikes te jape sqarime per sekretarin e nje deputeti te partise se tij? Dhe Amerika eshte mashalla per skandale seksuale. Jo, del deputeti te jape sqarime.

Se treti, fakti qe ke genjyer sy per sy per ate qe ka thene Kokedhima te ben militant ordiner qe s'futet ketu per diskutim normal, ndaj s'di sa ia vlen barra qirane te te pergjigjehs ne fakt.

Kokedhima ne fakt e tha ne kuptimin "ne e dinim per burre te mire", jo qe "ai eshte burre i mire e nuk e luan topi".

Tani dilema morale eshte, te vazhdojme te meditojme mbi ceshtjen e Fullanit apo eshte amorale te mos kushtojme vemendje kesaj ngjarjeje te dyte (pedofil ne zyren e kokedhimes) smiley Se me te dyja nuk merresh dot. Ketu nuk e kam per FB apo PPU, por per mediat televizive e te shkruara te cilat ndiqen nga pjesa me e madhe e elektoratit.

Haha, s'ke argumente. Ti genjen sy per sy, mor njeri. Ik tani, bej cicin.

Te jap te drejte per cfare thua per deklaraten e Kokedhimes. Eshte deklarate e turpshme, tipike "passive aggressive" qe po e ve re shpesh keto kohet e fundit nga pushtetaret. Kokedhima nga nje ane gjoja denon aktin e turpshem por ama emrin e asaj "derro k..." (TM 0-idris-0) ja ka nxjerre; lan duart nga ky perversi, por thote "eshte burre i mire maskarai." Degjova dhe se zoti deputet, dora vete, kishte nderprere pushimet qe te bisedonte personalisht me 14 vjecaren. Nese eshte e vertete, kjo eshte me shqetesuese.

Ve re edhe faktin e kaluar si "minor detail" qe kjo zonja ka kerkuar ndihme per pune ne shtet, dhe shtatari ja ka gjetur punen tek privati. Cfare lidhje ka privati me shtetarin qe po i ben kete nder?

Por nuk jam dakort me ty qe po sulmon kaq shume Ramen. Rama jo se jo, po as Kokedhima vete s'e kontrollojne dot e s'mund te jene pergjegjes per perversitetin e njerezve te tjere qe punojne per ta. Detyra e tyre e momentit eshte qe sapo te dali ne drite nje krim, te distancohen e ta denojne - dhe ligji te beje punen e vet. Ky perversi punon per Kokedhimen, jo per Ramen. Ti po kritikon Ramen pse s'kritikon deklaraten e Kokedhimes. Kur Rama nuk kritikon Tom Doshin qe kercenon haptazi, ne prani te pushtetareve te tjere nje deputet tjeter me thyerje koke, ti vertet pret te kritikoje nje deklarate qe ne siperfaqe duket ne rregull?

Detyra tjeter e Rames ama eshte qe te nxjerre rregullore te brendshme, apo te shtyje deputetet e PS-se te bejne ligj me te rrepte per te tilla raste.

Po Rama eshte shteti moj e nderuar jo kalimtar qe te thote se ai distancohet nga pedofili dhe kaq mbaron puna. Dhe eshte shteti (si demokrat e socialist) ai qe prej vitesh e mban popullin varur ne meshire te politikes per vende pune e per sigurine e jetes se vet, dhe kesisoj keto ngjarje jane pasojat e asaj qasje.

Ky rast i pervetshem eshte vetem nje ilustrim i perdhunimit te miltetit nga politika e pushteti, ndaj Rama e shtetaret e tjere duhet te perpiqen te korigjojne fenomenin, pervec denimit (jo thjesht distancimit si spektator) te ketij rasti te pervecem, i cili si i tille eshte shume rast i rende dhe i paprecedente!

Reagimi behet me shume imperativ duke ditur qe administrata e Rames shquhet per  punesimin e personave me precedente kriminale, pa u mbushur akoma viti i qeverisjes. Pra lipset te flase shteti fort e menjehere qe keto fenomene do luftohen dhe do behet cmos qe te parandalohen, qe mos t'i krijohet mileti pershtypja qe po q!het pameshirshem nga shteti.

Ketu eshte puna, jo se po thote kush se Rama eshte ok me kete sjelle apo se ai ka faj per kete rast te pervecem. Po kur deputeti i tij del dhe thote qe pedofili eshte burre i mire familjar dhe per me teper qit identitetin e viktimes, e Rama hesht, kjo padyshim qe rendon me shume mbi Ramen. 

+1

Mos harro edhe "fajin e ka Berisha."

Interesant si rast, i pandehuri curiculum e paska si te nderuarit Idriz, ndersa idete per seksin i ka avangardiste si te Zhardin.

Akoma me interesant eshte fakti se nga te gjithe peshqit e indinjuar, kampione te zemrimit jane O-Idriz dhe Zhardin, te dy kerkojne tredhjen e te pandehurit.

 

Duhet te jesh thjesht Gjib qe te shkruash ato me siper ....

Ose "le nje koment aty " smiley....dhe e ... " shtjellon me poshte ate qe ka thene me siper " smiley

Dhe Gjibi doli Lunatik smiley Nuk e suporton normalisht mes muajin ..ose  Henen e re .

Si thote shoku enver për kadri hazbiun,qijani motren,cojeni te naj rijosh qe jan t'u i shhpërthy hormonet e t'ja shqyje bythen e rrudhosme!

 dikush me lart e krahason me skandalin "Pango" nderkohe qe mberthecka ishte minister i birishes dhe ky maniaku sarandiot ish ushtarak ne pension. Nejse une e degjova biseden e regjistruar, por a duhet besuar ajo? Sipas gjykatesve tane te nderuar edhe vidoja e mbertheckes, por edhe ajo e Metes nuk u konsideruan si fakte, biles biles jane shkelje e privatesise. Prandaj, nese duhen fakte do te duhej qe nena tia sillte vajzen dhe kur maniaku ish ushtarak tia kishte penetruar, kjo e fundit me shkathtesi tia priste dhe ashtu me ate brenda te bente denoncimin. Pasi vetem keshtu mund te bindin gjykatesit tane te nderuar. Mirpo "fakti" per fat te keq apo te mire nuk penetroje dhe biles per kete Pango mori edhe demshperblim; pra per mos penetrim te "faktit".

Ja te presim edhe Meten se cfare do te thote per kete investigim. 

kuazo,  e di si eshte kjo puna  privatesise, qe medemek  gjykata e konsideroi shkelje dhe nxori si te ofenduar ate karagjozin Pango?  atij i ishin futur ne shtepi me kamera te fshehta... ndersa kjo e Canes paska ndodhur ne zyre, qe konsiderohet ambient publik.

Po mire o Belul nje pyetje kam une: video a perben fakt? Nese jo pse hajm mut kot?

une nuk jam specialisht i ligjeve, por them se po!

mirepo, cdo rast ka specifikat e veta.. p.sh, rasti Pango, me skenen dhe faktet qe pame te gjithe,  cfare denimi mendon ti se duhej ti jepte gjykatesi?     une them, meqense Pango  minister shfrytezoi postin, u tregua   i pamoralshem me ate vajzen,   ateher  gjykata duhej ta pezullonte Pangon nga cfardo funksioni ne administraten shteterore pergjithmone..(kodet e etikes etj etj)   pra ky njeri nuk duhej tu qasej me zyrave te shtetit, si nenpunes kuptohet!   tjeter,  cfare denimi mund ti jepej..?   sepse thame,  Pango ishte ne shtepine e tij.. edhe ajo  vet pranoi te shkonte   ne shtepine e tij...

Pikerisht per faktin qe kjo gje u be ne zyre (plus faktit qe vajza eshte femije) reagimi i deritanishem i Rilindjes le shume per te deshiruar. Kemi parasysh qe djenia per videon ishte njohuri publike qe para transmetimit te saj.

Askush s'e fajeson Kokedhimen per veprimet e sekretarit, ama reagimi i tij eshte shume i turpshem; perballe kesaj video Kokedhima vendos rezymene lavderuese te sekretarit, eshte burre i mire, familjar, etj, plus qe publikon dhe identitetin e viktimes duke e bere ate objekt presionesh mediatike e me gjere.

Si dhe, fenomeni i shitjes se vendeve te punes per para, seks, etj eshte shume i perhapur ne Shqiperi, ndaj duhej nje reagim i menjehershem dhe i ashper nga kupola politike e qeveritare per te thene qe keto raste s'do tolerohen, qe duhen denuar ashper, qe do merren masa qe te mos ndodhen, etj, jo te na tregojne se sa burre i mire eshte ky pedofili qe i mburret te emes se ka q!re vajza me te mitura se 14 vjecarja e saj.

Kjo eshte skandaloze dhe cdo minute qe vonon reagimi i Rames kjo rendon fort mbi te sepse Kokedhima eshte nje njeri me profil shume te larte politik ne PS, plus mik i vetedeklaruar i Rames qe kur ishte biznesmen.

P.S. Per ironi e kontrast kronologjik, dy artikujt e fundit kryesore ne Peshk.

Rasti i Metes do përdoret si preçedent pë te ndertu alibine dhe ky shkerdhata. S'jam une,eshte montazh etj. Shkerdhtat keshtu i vijne ne ndihme njeri tjetrit.

Mendoj se qendrimi politik ne kesi rastesh eshte me i rendesishem sesa verdikti i gjykates apo rasti i pervecem i ketij pedofilit. Ne nje fare menyre dhe reagimi publik, dmth pervec politikaneve, elita etj.

Sikur dhe ta vrasesh qe sot kete pedofilin me petk politik, kjo s'eshte fundi dhe nuk zgjidh problemin, fenomenin e pergjithshem.

Ne Shqiperi korrupsioni dhe favoret per pune jane shume te perhapura, si dhe abuzimet seksuale me femrat ne vecanti apo abuzimet me personat e pambrojtur (apo ne nevoje) ne pergjithesi, ndaj ka shume rendesi reagimi dhe qendrimi politik, si dhe zotimi per te bere cmos qe keto gjera te luftohen. 

Si dhe, kjo s'eshte hic ceshtje socialiste apo demokrate, eshte fenomen i qelbur politik e shoqeror. Por meqe sot pushtetin e dominon rendshem PS-LSI, normal qe ata kane me shume pergjegjsi per te reaguar (tek e fundit ngjarja ndodhi ne zyren e PS), dhe s'kane pse kompleksohen hic nga perdorimi politik qe PD do mundohet ti beje ngjarjes.

Ne fakt cdo opozite ne cdo vend te botes do ta perdorte kete politikisht, por sulmet politike te PD do kene efekt vetem nese PS nuk reagon sic duhet.

Kjo eshte ngjarje e turpshme qe ka ndodhur mes nje individi dhe nenes se 14 vjecares.

Zoti Kokedhima ketu ska asnje pergjegjesi,sepse ka reaguar dhe po punon me perkushtim per te miren e zgjedhesve qe i kane dhene voten.

Sa te punesuar ka Kokedhima,smund te fajesojet se nje i punesuar i tij del pedofil.

Rendesi ka qe fenomeni po denohet nga te gjithe,te majte te qendres dhe te djathte dhe pergjegjesi do te shkoje ne burg.

Te tjerat jane fjale pa buke.

ACDC1 is that you?

Nji nga pislliqet mo t'ronda qe mun te m'kishin zon veshet. Atje ka degradu njerzia. Plase n'burg sa t'dush, po si preke nga xhepi asigjo nuk ndryshon.

Mbase ndihmoj me kronologji qe disa te jene me te kthjellet.

  • Video nuk eshte e plote, por ka dhe detaje te tjera qe nuk jane transmetuar. Kete e pohoi vete TV qe e transmetoi.
  • Materiali eshte incizuar para tre ditesh cka e hedh poshte faktin qe personi ka dhene doreheqje para 1 muaji.
  • Artur Cani, gazetari i News 24, ka pohuar  se eshte bere dje, ne darke nje takim tjeter midis zonjes dhe ketij qivacit, bisede e rregjistruar ku ka detaje te tjera. Me pas ai ka lajmeruar policive, vete, pra gazetari qe te bejne kujdes per jeten e vajzes sepse mund te kercenohet. Mbas kesaj policia eshte vene ne levizje zyrtarisht , pra nga jo viktima por nga gazetari. Duket kane mendim te kundert njerzit per policine, Cani ka patur besin ndersa zonja jo.
  • Zonja nuk ka bere denoncim deri dje ne mesnate dhe njerezit duhet ta dine qe denoncimi mund te behet dhe ne prokurori apo gjykate.
  • Gazetari pohoi publikisht qe e ka telefonuar disa here Ministri i Brendshem dhe nuk ka ndjere asnje presion. Perkundrazi. Pikerisht nga ky fakt edhe ne deklaratat e PD-se eshte hequr batuta qe Tahiri me dashnore ka kercenuar gazetarin.

Nuk preferoj ti beje replike ketij komenti ai tipi qe i kupton gjerat me nje jave vonese.

Nuk ka dergraduar njerezia po politika e cila ne 23 vite nuk eshte ne gjendje te percaktoj kritere te qarta pranimi ne pune si gjithe bota. Dhe e bejne se duan te ven ne pune me injorantet dhe mundesisht te vjedhin sa me shume. Te mar fund nje ore e pare nderimi e administrates sa here qe fiton nje parti dhe te fillojme te ngreme nje adrminstrate publike te bazuar ne rregulla dhe meritokraci.

Fillimisht ne amerike ku klus klani perpara se te degjeneronte ne organizate raciste , burrat e fshatit apo te lagjes vinin kapuce ne koke per te mos u njohur dhe shalonin ne dru piranecet, ata qe nuk kujdeseshin per familjet e tyre , kurvaret, pedofilet etj.burrat e sarandes sidomos ata qe jane prinder vajzash duhet te bejne te njejten gje.u duhet cuar nje mesazh ketyre perverseve pleq dhe atyre te rinj po ashtu qe as ne mendje te mos iu shkojne vajzat minorene.

prandaj binin sirenat e pulicise papushim sot ne Sarande e?!!! perverti.

Hap syte andej moj xhane me mend ne koke ,se nga 14 deri ne 90 vjec e kane mendjen vetem ne nje vend smiley

të bësh qimen tra Politikisht vetëm një Logjikë xhibolje e përforcuar nga i ndjeri  z Here Tak -Tuk -Tik mund të ilustrohet . Një vdekje e paqtë e Logjikës smiley

Xhibo lirisht në të menduar !

Nuk ka fare po fare ngjasim rasti i këtij me superRastin e një ish Ministri . Një hallexhi kushdo  , haluçinant  - vetmashtrues , do bëhem k/ ar bashkie smiley  pjellë e  Kohës Mashtruesve ,  kanë ringjallur  dhe urrjahipët e lloit Heretik , zhaba kënetash që mund të kenë të njëjtën përfundim dhe të njëjtin vlerësim për veten se " e shtjellojnë problemin  "smiley

Këtu dënojmë barabar si gjest Moral të dënueshëm edhe Ligjërisht në Moralin e zakonet Popullore . Megallomania  të shtyn të lexosh Heretikun dhe të bësh krahasime Politike .Ka gati 35 Vjet që të çani  mender Bythën se ne vuajmë pasojat e kamunizmit  para 85 duke mos dshur me Verëdije për të parë se çfarë kini Mbjellë !

Jo XHIBOLE ! Ai është babai YT dhe vëllai i Heretikut , ish i ndershëm që Gjeti Shesh e bën përshesh . Është ajo që duhet të dënojmë të Gjithë pa droje ,Shteti e shoqëria KALBËSIRË , Nevojtore Gjigande Morale që ka Hapur Berisha me Klanin e tij Politiko -Biologjik dhe e mbështetur Plotësisht nga turma amorfe ,Injorante e IneteliDjencës që ka 25 vjet e kusur që ka Plas si tubacionet e Ujrave të Zeza me Teori e gjithfarë dëngëlash .

 

Desha të shtoja që ky problem qartësohet plotësisht në se dikudh dëshëron të mos ketë mëdyshje , sepse dhe Gjëmbi " nuk është dakort " smiley pasi argumentet nuk përputhen me  O-O të e mija smiley

Vazhdojne simptomat e "gjej shesh, bej pershesh". Gjithmone e me shume bindem se mungesa historike e nje mitologjie me karakter fetar ne shoqerine tone na ka lene ne stade psikotike te zhvillimit te komunitetit.

plehra rilindje, degjenerim total. pedofili sekretar deputeti

se tani qe moren pushtetin mund te ofrojne pune per popullin e gjore qe shkon e i lut neper zyre formale e informale psikopatet. Dhe ky deputeti i rileshit i nxjerr dhe identitetin viktimes pa pike turpi

 

Sekretari Presidentit Berisha , akademik  K.Topalli ka emrin si kryetar i shoqërisë së GAY në listën që i dërguan BE  .Çfarë të thotë kjo ty kalama -jo !

Që Berisha zgjidhte Pederastë për sekretar shteti !

E ke njohur kete mo xake se paska qene kumandar brigade.

Kemi qenë të distancuar Komanda nga kapterrët . Po të më pëjesësh për ushtarë të lloit që vijnë këtu edhe mbase i njoh .Po që kam njohur ka qenë edhe Saliu smiley

qe kur doli ky skandal ka hyre ne fuqi kodi i etikes, aka mafias, heshtje dhe mos marrje e asnje pergjegjesie nga Rama. Kjo tenxhere - popull- kete kapak do- Rame nudistin , derisa te shikoje me cfare rileshi kane te bejne.

ti duhet te jesh nga rileshet, flisni plot kulture ju, pa sharje, dhe pa helm por vetem kur nuk ju preket mami parti e xhaxhi enver aka Rama pavaresisht se deputeti me shembullor nder ju, me plot kulture dhe edukate kishte per sekretar nje pedofil smiley

 

 

 

ne fakt emri dhe mbiemri i zonjes qe jep Kokedhima (i cili fillon me O.G)   nuk korrespodon me inicialet A.B  qe jep reportazhi i gazetarit..  

Gjeja me e hidhur Ketu Eshte qe ky Nuk e ka bere kete gje per here te pare. Duket sikur Eshte maestro I kesaj puneje e Jo I turpshem.

ndersa une them qe gjeja me hidhur  eshte fakti qe  njerezit  vazhdojne te kerkojne pune neper zyra partish (kuptohet sipas radhes kush ka pushtetin)  dhe natyrisht  kete nuk e bejne se kane qejf, por kjo vazhdon te jet rruga e sigurte per te gjetur pune ne Shqiperi... e sa te vazhdoj keshtu, Shqiperia ka per te ngelur nje shtet i mjere e i dhjere!

pastaj, perverse e  shkerdhata si puna e Gonit, ka  plot gjithandej...
 

+1

Perpara i kaleronte beu, me pas komisari partise apo brigadieri i kooperatives e tani politikani i zones. Ata qe nuk i ushqejne dot veten dhe femijte, probleme te tilla do kene kurdohere. Prandaj dhe shpesh ky lloj mileti i falen zotit.

Dhe jo vetem atje, por edhe ketej, nga dynjaja e qyteruar dhe qe e mbajme per model, punen dhe hallet ti qan me mire politikani i zones sesa prifti. Te dy, mund te perfitojne po t'i kapi delli.

tjetri e ka te dhimen ne mbiemer. nuk do ta ket kot.

Qeverisje e poshter! Sikur nuk e di hic se Salihu te vret per ceshtje neri ! Shqiptaret atakoi kudo, more mos u jep as buke euje. Por ....aha ne pune neri ...mos i prek! Me kete " palopunen qe desh beri Agroni ? Vallaha qeverria duhet te jape dorheqjen orgjent ! Kane plotesisht te drejte tebmerren qe cke me te edhe peshkataret se asgje tjeter nuk vlen e nuk ja vlen sa ky turpi qe leshoi faqe gjith shtypit, te nershem, Agroni ...me gjith zyre e me gjith Koqo !
Ketej e tutje e gjithe opozita do te kete si pune kali per ti hypur ....cenimin enerit nga Agroni i Koqos ! Thirrjet e halimerise do te jene : jemi ne unison me Ramen , Te ike se ketu neri u cenua! Kushtetusja e nershme do kete goxha pune ne shtator.Gjykata jone me 17 pellembe erz, do ta beje ferterle Agronin qe cenoi pjese neri publik te cilin keto liogje e mbrojne edhe me jeten e gjyqtarever tane te nershem dhe gjer mu ke Presidenti yne me namuz e Keshilli i lartem e drejtesise qe per pune neri , te cipes publike, hatane mundet te beje! Ketu per dy cika mberthecka qe ishin mberthyer si pe pune kovaci, berisha la pa pune nje goxha varvat ministri, gjer sa e katanisi ...drejtor te vockel ku ne ca dreqo projekte u hidhej vaj pe te atyre te zyres Fyles.
Pa le qe dreqi pune spati dhe vakia ra ne vesh te ..Majlindes, te asaj ish sekretares Finos e depudete e Pd, mestiles dhe gjer mu kur na gervishti plaget e Eminit mu ne zyrat e vet Pd- se .
Hata per mbi hatarat kjo e zyres se zyrtarit te Koqos.Zyra qe jane mbushur me varvate qe kerkojne verem e vetem hormoneshtrenguara ! Varvate qe tentojne te na cenojne kete sistem demokracie ...erzlli ! 55 ses se burrit mebte nershem ne krah te mengjer te opozites , ju hap pune nje vjecare ....me kete prekje ne ner nga nje qeverisje prej agimesh te koqorise !
E do e mira e erzit te eshkut t'i japi tonin ketij fenomeni te ri ....ne fshatin tone te vjeter kryekeput erzlli

Mos qofsh fukara se te gjithe perpiqen qe "te perdhunojne" moralisht dhe shpirterisht. smiley

socialist hesapi, normale.

pervec bravo cuna do thone edhe bravo xhaxhi.

Proplemi pikant qendron jo tek shkembimi seks- para apo seks-favor por tek hapja e zyrave te deputetit per shkembim vote- favorizim. Ky eshte ai lloj prostitucioni qe individe me para ose grupime me para shtojne pasurine mbi varferine ose kenaqin shijet perverse ne orgji materiale. Penisi i sekretarit eshte nje lloj ore firmato si i Djalit te Fullanit. Vetem se flijimi per penisin e sekretarit eshte me i lehte se flijimi i kokes se Guvernatorit ku te gjithe i kane te zhgrryer duart.

Njerez te semure , me duket pak si shume shortcut kjo hidhja fajin poliikes se aty eshte gjithe e keqja, jo shoqeria shqiptare i ka problemet shume me te thella, burre 60 vjec qe shkon i kerkone nje gruaje vajzen e vet 14 vjece per seks.  Une them veem qe i shkon mendja eshte too much jo ta beje ate muhabet duke dhene edhe leksione seksologjie. 

Ose shih Guvernatorin e Bankes, KEshilli Mbikqyres ajka e botes sone "akademike", pike integriteti moral per te thene qofte edhe nje fajle te vetme. Ose shih doktoret apo gjyqtaret.

 

Pra, ne cdo seksion te shoqerise ne kemi probleme themelore kalbezimi, lufta do te jete e gjate dhe e vazhdueshme, cdo dite te lagja, te puna, kudo, keto shortcutet po ti biem KOcos e Fullanit dhe zgjidhet muhabeti nuk jane te verteta. Jo se jam kunder levizjeve te cfaredo lloji, por problemi eshte shume me kompleks dhe kerkon impenjim te perditshem. 

po ka pare ai 60-vjecari qe te tjere, me te medhenj se ai ne post e piramide e bejne qejfin e tyre si t'u vije dhe pa pyetur hic. ai ca? s'do te beje qejf? dhe si ky mendojne pjesa derrmuese e postexhinjve. kocot e fullanet jane shembujt e tyre. nese nuk behet gje per largimin e ketyre shembujve negative nga pergjegjesia publike, me keq do behet.

armet kimike ishin vetem nje rast. keto raste dhe te tjere pas ketyre kerkojne nje JO gjigande popullore, qe zagaret ne shtet e pushtet te kuptojne se populli nuk eshte kope delesh, qe mund te genjehet cdo 4 vjet, te trembet e terrorizohet perdite dhe te mbylle gojen e te ule kurrizin ne pune se ndryshe mbetet me gisht ne goje.

kriter anetaresimi ne EU eshte edhe ky. 

"Im shoq u aksidentua në punë teksa punonte si muratorë pesë vite më parë. Ai përfundoj i vdekur në trotuar nga skela e objektit në ndërtim", tha ajo. E.G. thotë se gjendja e saj ekonomike është vështirësuar pas tragjedisë. "Jetoj si mos më keq, por këta që kanë ardhur në pushtet të kërkojnë nderin e vajzës", thotë ajo.

E hengert mortja Ed Ramen dhe plehrat e kazanit qe ka vene ne Pusht et

Sarandë, 17 gusht 2014  -  Pak orë para arrestimit, sekretari i zyrës së deputetit Kokëdhima në Sarandë, Agron Cane ka ftuar për kafe gruan E.G. Nëna e 4 fëmijëve ka hezituar ta takojë 60-vjeçarin, ndërkohë që ai i thotë në telefon se "dua të pimë një kafe se janë biseda që nuk bëhen në telefon". 

Pasi janë takuar në një kafene, Cane e kritikon gruan e ve pse ka folur me gazetarët dhe duke parë vendosmërinë e saj për ta publikuar ngjarjen, i thotë: "Kot po më denoncon, sa për të më prishur punë. Unë kam folur me prokurorin, e kam shok, dhe ai më tha që nuk të dënojnë dot se s'ke bërë asnjë veprim". 

Gruaja në fund i thotë: "Po çfarë thua, ti doje të më merrje dritën e syve..." dhe largohet nga tryeza.

Ka ber mire qe e  ka kerkuar dinjitetin e femijes se vet duke e diskretituar felliqesrien ne kete forme ne opionion public.

Ma merr mendja se te kishte ber denoncim ne polici , dezhurni ate dite thjesht do ishte tallur me te . kur them dezhurni kam parasysh  dy police koktrashe , injorante te pashkolluar , era djerse me nje bllok zhgarravinash dhe nje laps qe i eshte prishur maja ne dore

C;trishtim

Kam ca pyetje per ndonje qe flet me rrjedhshem jurispudence smiley Ky ne pune s'ka qene, qe te kete shperdoruar ndonje detyre. Me penis brenda s'e kapen, qe edhe sikur ta kishin kapur, ishte konsensuale. Pedofil nuk quhet pasi vajza ne cdo rast i ka mbushur 14 qe ne shkurt. Punen ky ja ka gjetur kesaj njehere, pra as nuk po e mashtronte, por edhe sikur te ishte duke e mashtruar nuk mund te provohet. Per cfare akuzohet e arrestohet ky? Per tentative shfrytezim prostitucioni?

Pa jurisprudence; ky palla eshte kapur me ze dhe figure(si Iliri dikur), ne nje zyre partiake(jashte cdo ligji), tne tentative shkembim premtim seksi me punsim, kerkese premtim/mashtrim seksi me minorene(me e vogel se 16). Penisi, interkursi dhe spermatozoidet e xhajes kane proces tjeter.

Po Kocua nuk ka gisht ne kete mesele valle ?  

Kocua do te behet si Ali Pashai i Bregut.

Ee......cke me fatin e tjetrit , Kryeminister i Bregut po i therriskan , rendesi ka qe Rilindasit e thjeshte jane dhe jetojne te lumtur , fundi...fundit per kete luftuan , te benin Kocon Pasha .

Jepka dhe leksioni seksi gjyshi!!  Mavrinë e ka lënë ushtria me pasoja..a kur s'e ka goditur ndonjë plumb rikoshe të paktën!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).