7 Komente

Fotgrafite jane te bukura  por te gjitha jane "vjelur" nga google. Do te ishte me mire te kishte pamje nga vendi yne sido qe ketu ka vite qe s'ka "Korrje vjeshte"! 

Fotot jane te bukura, veç nuk me duken mall vendi smiley

Sa mire do te ishte sikur njerezit te visheshin me ngjyra po aq te bukura sa te vjeshtes ne kete kohe... Vetem gri dhe zi shihet ne rruge...smiley

vjeshten ne natyre e pashe, po vjeshten ne fytyrat tuaja nuk e pashe, se nuk kishte fytyra aty...smiley

Nga muaji tjeter vjen vjeshta tamam si ne keto fotot e marra neper net. Vjeshta eshte romantike. Bukur duhet te duket ne fytyrat tona. 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).