2014

Në vazhdën e 2 listave të mëparshme (minipops & hi-five), këtë herë ju sjellim këngë të reja qe perfaqesojne tinguj me te erret te muzikes indie nga Spoon, St. Vincent, Wild Beats, Swans, Alt-J, Angel Olsen, Total Control, Woods, Cloud Nothings, Real Estate, A Sunny Day In Glasgow dhe Thee Oh Sees.

Listën mund ta dëgjoni këtu.

Dëgjim të mbarë!

1 Komente

smiley

Shume cool! Flm!

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).