4 Komente

E pale e paska edhe emrin "Rilind". Nje mut ka rilindur! Ka lindur i mete. smiley

e vertete
 

Na duhen prape minisrat e PD qe premtonin te sillnin eshtrat e ismail qemalit kur ato ishin ne Shqiperi, e qe merreshin me mberthecka femrash ne kembim te nje vendi pune e qe thoshin qe na Lazarat s'ka droge. Ata po qe ishin te afte. smiley

Kjo eshte e keqja qe s'ka dot opozite tamam tani, sepse PD e Sales s'ka goje te flase, kane bere 100 here me keq e te gjithe e dine qe sido qe te jene keta qeveritare, jane shume me mire se opsioni tjeter qe vriste rob ne protesta paqesore, lejonte e mbeshteste lazaratin, gerdecin, firmat piramidale, universitetet fallco, mospagim e dritave per votuesit, mosfunksionimin e gjykates, polici qe nuk zbatonte urdhrat e prokurorise, qe rrihte protestues te paarmatosur, etj, etj. Si nata me diten, dmth.

Dhe rob te paanshem qe te dalin kunder qeverise sikur s'ka. Deri tani vetem sa po papagallosen dokrrat e sales. Shume keq.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).