Në Nyon të Zvicrës u hodh sot shorti i 1/8 së finale së Ligës së Kampionëve. Takimet e para do të luhen në 17 dhe 18 shkurt.

10 Komente

Borusias i paska ra shorti i lehte. smiley

o Gono, thuaj edhe iiiii Fiqosmiley, Bajernit i ra prape short i veshtire, me Shakanë e Donjeskut..smiley

Mourinho:''Me pelqen te notoj me peshkaqenet''(dmth si trembet askujt),,Shorti i ka vene perball  parizienet,qe nese duan te justifikojne milionat  duhet te tregojne atributet..Perballje tjeter interesante,Juve-Borusia,keta te fundit jane balte ne kampionat kurse juventinet kane fituar aq shume ne kampionat sa e kane e bere serine A te duket superlige shqiptare. smiley

Bundesliga II

Phu qimja e derrit

Per cin e ke plako, per " the noisy neighbors "? Me kedo qe t'iu bite atyne eleminohen. Nuk jane ndertu per Champs League.

Rags kishin morr 1 inxhinier zoni per stadiumin. Theater of Dreams nuk po kumbon sic duhet.

 

Del me tej psg city atletico juve real shakhtar arsenal porto

chelski ne finale

Next!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).