Noi info me shume nga peshkaguret e USA?

50 Komente

Seatle po lu si Vaqarri. Russell Wilson osht nji moron. 

Seatle fitoi, e quditshme nga 0-16.  Go New England 

Yyyyyyyyyyyyyyyf

phuh

#4 Fiqo?

Yyyyyyyyyyyyyyyp

phuh

Phhhuufff

Fute are Xhimi Garoppolon smiley

duhet nji monument per Edelmanin, ca menimi ke?

Me fort mund te punonte

 

po mos u boj dhe ti si kryeministri jon o vlla qe kerkon te pamunduren

Do dali Tom Brady per te dhone 7up falas

Fiqo & Co, laj thaj kete teme keni edhe per Superbowl.  S'ka tjeter, vit-pothuajse-per vit qy muhabet. U be boze.  

Ose gjeni 6 temat e tjera te Superbowl-it dhe shkrehuni aty. 

po ti gezohu o njeri, me ne fund po lu dhe Revis ne SB. Pse kaq e rrepte me Fiqo & co? ne me dritat jemi ne rregull, do thosh Fiqo

me ne fund po lu dhe Revis ne SB

S'un rrijshe pa a permend e? Tampering charges right back at you smiley  

Mos i paguni po deshet, vjet qeveriu u la pa drita ne Superbowl.  

Nah.. Do na hapi Blendi nji temë gjoja si per rreklamat smiley

"We've had some ups and downs this year. But right now, we're Up Baby" - Tam Bredi lajv.

 

Kuku moj nan, ky i qun dauns dy humje smiley

Si gjithmone, me te miret... smiley

New england u mean......

Naten populli naten se kemi per tbo celebrimin tashi.

 

rugby mer...

gjithsesi tochdownin e pare ne Superbowl e bo ose Bajerni ose Gjermoni smiley

na duhet me bo naj ritual voodoo per ket here.
Akoma me mire do kish qene sikur te pajtonim ato kater mosketieret qe coi Rama ne Paris me Baba Mondin ne krye.
Nuk di a mund t'bohet gje per 2 jave kohe qe na kan ngel

kape ket tjetren, Fiqo!
Mos thote njeri qe e meriton nji me kepuce floriri para ktij

qe nuk ka seriozitet ne pune, Fiqo.
Kush dhe si harroi topin e 12-te?
Per kte duhen marre masa qe t'mos perseritet here tjeter!

 

Bredi kishte thone qe balls felt heavy at times and that he had to resort to quick release

Si po m'vjen Fiqo. Me dale ne konference shtypi dhe ta marr fajin persiper.
Ta marrin vesh te gjithe se topat i shfryva une. Po une jam larg, nuk arrij dot para ores 4. Ndaj ne shoket e partise, jua leme ju shokeve te qarkorit kte detyre te rendesishme. Fiqo, vetsakrifikimi po therret emrin tend per te miren e perbashket!

Intervistat e Belicikut jane plot gjalleri dhe eksitim te pakufi. Me mire shof barin qe rritet ose bojen duke u tha ...

smiley
je i keq Qemol. Shume i keq! Po Beliciku ja hodhi tajares ket radhe, na la Bredin zbulut legeni

NFL is Investigating whether Patriots played the game with Vince Wilfork proprly inflated !

-Onion.

 

wtf, po njesoj ishte topi per te dy.smiley

apo si puna nastridinit thuj

Jo plako, nuk eshte njesoj. Nji ekip nuk perdor topat e ekipit tjeter. Cdo ekip ka topat e vet. Prandaj osht bo rremuje e modhe ...

Penallti albitro !Se na cane bythen kto te Atletikos Madrid. Kishin parku edhe trenin me gjithe tramvaje para portes. Messi aty, nuk gabon nga pika e njembedhjete metershit.

12 topat e perdorur ne 30 min e fundit "met the required NFL standards".
Rezultati? 0-28!

@4:15 espn tom brady live. 

Mi thinks hi blu it for riills smiley

"Everybody has a preference. Some guys like them round. Some guys like them thin. Some guys like them tacky. Some guys like them brand new. Some guys like old balls."

"I dont want anyone touching the balls afte that. I don't want anyone rubbing them. To me, those balls are perfect" - Tom Brady on his balls

sa heqka Giselle e shkrete me ket mo Fiqo! Ky qenka i fiksum smiley

smiley, And after this serenade for his balls, he's saying he couldn't tell his balls were deflated?  smiley.

Anyway, there will be a Superballs tema in fishwithoutwater.  This superserenatedball deservers it smiley

He cant tell the difference coz he sejs he grabs em, dont skuiz em. 

His release time is 2.9 sec. No time to get a good feel.

 

SuperSoftBall, ready or not, here he comes!

But the great USofA football game is 2-3 hours foreplay and 11 min release. You're still insisting on not enough time story?

Not even the Brady bunch - starry eyed ESPN commentators believed that smiley.   

Komentejters hu?

Ne setim standartin kaq vjet qe revolucjonarizojm the gejm. Rull mas rulli.

Sa rob po hapin bukun e po msojn rregullat prej BB&TB smiley

Dhej ou as ë Thank You.

 

If you're not cheating, you're not trying. And it is cheating only if you get caught.

So you got caught . Belichick belongs in jail. Tom Brady should be turned over to ISIS. 

Ore me thane kishin shku average ticket 4000 dollaro per ndeshjen. C'behet keshtu? Keni riseshen ju apo s'keni? Apo me leket e Kines?

korrigjim i vogel, PF:
me e lira eshte USD5,000. Qe neser pritet qe me e lira te shkoje USD7,000 dhe mgjthate, kerkesa eshte shume e madhe dhe shume prenotime jane anulluar sepse nuk ka bileta mjaftushem.

Mire qe jemi ne kohe krize...

Billiçiku nuk eshte tokesor, vje nga noj planet tjatër. Ska munci. 

Nuk e kuptoj si na duron, si nuk heq dore nga ne kaqe vjet. 

Po ky ka proçesor kuantumi posht hudit.

Ky esh piktakimi i forces sparezistusshme dhe objektit te palujtshem.

Ça te them une i varfri, ky daton perpara shpikjes se rrufesë

 

 

Harvard & MIT professors weighed in on Billiçiku's theory about the balls.  Brilliant, they said, very plausible. To sum it up: deflation caused by natural course of players gripping and rubbing their balls.  

A spokesman for Billiçiku said next on his agenda is cure for cancer and global warming.  Ought to be a piece of cake, or a snow-ball. 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).