Pershendetje miq te peshkut.

Sot teksa per germoja per informacion ne internet me shfaqet kjo faqa http://VisitsToMoney.com/index.php e cila zotohej se une mund te fitoj para. 

Ka ndonjeri informacion se si funksionojne keto lloj kompanish?

Si, pse, qysh 

Faleminderit

r.v

20 Komente

shiko, se kjo faqa eshte aty per te bere para per veten e saj ne fakt..smiley

Me te nigjume e kom  por thone qe me porn mund te besh pare ne internet

po linku pse e ke vene me referal? apo si skuth?!

po te kontaktoi ndonje princ nigerian, plako ja hudhe.

Jo morè..., mos do te dish dhe obligacionet e VQ-se?

Bli i web kamera te mire dhe fillo nga puna smiley

Pertej shakase mos u beso shume ketyre kompanive se 90% jane scammasters

Germo me shume... Paraja nuk te ben te lumtur. smiley

+1

Nuk besoj se gjera te tilla .........ne rastin kur nuk jane spam ...........( se  zakonisht 90 % jane spam dhe hajduter te moderuar) .........kane networking te rregullt me Shqiperine.

bej kujdes me gjera online. po te jete nisja falas , dmth pa te detyruar ty te paguash si fillim , atehere provo falas

per ndryshe mos gabo te paguash asnje cent.

Shqipot vec per naj lek qyl kerkojne. Ca jane pune me te shtrume bythe i shofin me percmim

Ver nje kamer te kompjuteri ene qit sumen ne internet..ne mos njoni, tjetri do paguj per piaceren smiley

Shaj saliun neper mediat online.

hahahhaa jeni te gjithe shume te medhej.. noshkaido paske eksperimentu mire mbasi paske pare filmin "Disconnected"

Ja, dhe Bredhi po te thote te vesh bythen ne pune...
Konsensus i plote.

r.v  fusha e tregtimit te titujve te ndryshem, eshte -siç e kam thene vite me pare- nje miniere e me te fshehtat dhe te panjohurat e saja, te cilat mesohen e zbulohen -gjithmon- duke germuar, duke krijuar vlera te reja, dhe kjo te meson me tej se si te veprosh se si te hysh ne mardhenie me te tjeret e se si ti investosh, pra qe keto vlera te mos rrijne te fjetura se s'kane me vlere pastaj. 

Ne lidhje me pyetjen ketu, do te thosha se ka shum firma ne internet qe operojne me vlera te tyre, qe me sa kam kuptuar une, e fillojne nga zero (O), ku çdo regjistrim, hyrje,  dubellsohet.  Ja psh, sot ku une hapa emailin pas 1 jave, vura re nje ftese nga nje firme interneti, e cila me ftonte virtualisht te pranoja gratis disa aksione. Keto firma japin aksione gratis, jane kryesisht vlera te krijuara nga futja e atyre perpara, gje qe regjistrohen si fitim, si nje vlere qe ai loz/ben ç'te doje, ta jep ty dhurate thjeshte sa te futesh brenda e te nderveprosh me keto aksione te dhuruara, te cilat gjenerojne vlera te tjera, se si kur fiton si kur humb, per qendren eshte nje vlere e regjistruar ne xhepin e saj. Pra ata s'humbin kurre. Ti mund te fitosh, por edhe mund te humbesh, m'varet nga aftesia jote, por ata jo. 

Pjero, po ti vete e ke shfrytezuar kete minieren mo? Apo, ku te le magazina! ")

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).