7 Komente

Tek Liqeni Artficial has një grua mbi të tridhjetat që bën vrap, veshur me një kanotiere rozë e kilota të ngushta

booo, akoma  kilota u thone ketyre brekeve sportive..?!.smiley

 

me pelqeka nicku i shkruesit,   Gogo Zhare. origjinal!   

(by Dino Sauri ).smiley

Aktualitet
29 Dhjetor 2012 - 10:19

Fier, makina aksidenton për vdekje shitësin ambulant të gogozhareve

FIER-  Një 60 vjeçar humbi jetën mëngjesin e sotëm pasi u përplas nga një furgon në vendin e quajtur Kthesa e Patosit. Aksidenti u shënua rreth orës 06: 45 minuta dhe viktima me biçikletë punonte si shitës ambulant bozhuresh. 

Viktima G. Nushi. nga fshati Azhur i Komunës Zharrë u përplas nga një furgon me targa FR 824 C në pronësi të shtetasit Ubu R.

Dëshmitarë të ndryshëm janë shprehur për gazetën se shkak i aksidentit ka qenë një fushë e fortë magnetike. Policia po heton për identifikimin e saktë të albumit.

Atila Bisha

(sg/shqiptarja.com)

Ngushellime familjes. Do me denoje zoti por e kam te pamundur mos te kapem pas emrave.

G. Nushi = Gogo Nushi?

Ubu R - C'eshte ky emer Ubu? po bu-ja e fundit ku eshte? Apo eshte Uber?

Atila Bisha - smiley (jo per faj te Atiles Bishe qe s'e di cfare gjinie i perket). Attila the Bisha?

Dëshmitarë të ndryshëm janë shprehur për gazetën se shkak i aksidentit ka qenë një fushë e fortë magnetike. Policia po heton për identifikimin e saktë të albumit...smiley

https://www.youtube.com/watch?v=BSzWyKHLsYg

Mire bere qe I mblodhe t'gjitha bashke ne nje vend! 

E para, me kujtoi situaten me nje shok klase. Punonte gjithe diten i ziu, se fundmi kishte nis edhe palestren, se e dashura e kishte vene ne seder per nje pale muskuj. Ishte bere si i dyte nga mbilodhja, te gjithe i qanim hallin, vetem partnerja jo. Na vinte ta pyesnim:"T'ia japesh shpirtin shejtanit...is this love?", por sigurisht s'e pyetem, se s'ishte dhe aq e hijshme.
 

Per fat te mire te shqiparistokratkave, ngrohja e globalizimit nuk i paska zhdukur te gjithe eklektiket cigaredashes.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).