2 Komente

Edhe mua me pelqeu shume Kukulla, bile e pata thene dhe diku ketu verdalle. Mu duk si nje ane e panjohur me pare e Kadarese. Gjynah qe ishte ne nje liber me pjese te tjera, sidomos me ato sterhollimet e Parisit.  

mua review-ja besoj do me pelqente me teper se subjekti i saj, te pakten kjo

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).