Shtypi shqip vs shtypi serb ne Gjermani. "Kanceri dhe xhihadistet boshatisin Kosoven" eshte titulli i Vesti dhe ne artikull permend bombat me uranim te NATO-s (si shkaktare të kancerit) dhe rritjen e Islamizmit radikal ne vend. Ndersa ata vete, te larguarit qe braktisin Kosoven thone per Bota Sot se skamja dhe mungesa e perspektives i detyron te braktisin vendin.

4 Komente

Kanceri dhe xhihadistet boshatisin Kosoven

E trishte qe racizma te tilla lejohen ne Gjermani. Te kishin shqiptaret nje komunitet te forte brenda Gjermanise, kjo gazete do denoncohej ne polici.

aman o Zot , shtypi serb thote  smiley

une thash se lajthiten gjermanet

krahasim kot! e kur kemi pasur ndonjeher "perspektiva" te njejta per Kosoven me serbet ne..?! ja ke fut me Top, Amarildo!.smiley

Hungaria po planifikon te mbylle kufijte me Serbine

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).