Udhëtimi i rubrikës së përjavshme “Shqipëria Ime” u ndal këtë herë në Krujën historike dhe Parkun Kombëtar të Qafë-Shtamës. Bukuritë natyrore, traditat shqiptare, kuzhina e pasur dhe krejtësisht e veçantë, punimet artizanale, Kruja dhe Parku i Qafë-Shtamës kanë se çfarë ofrojnë për vizitorët në çdo stinë.

1 Komente

shume bukur!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).