Ndeshja me e rendesishme e javes se 25 ne Kategorine Superiore, Skenderbeu-Tirana, mund te mos zhvillohet, ose ne rastin me te mire te luhet pa drita. Shkak per kete nuk eshte problemi me terrenin, pasi stadiumi "Skenderbeu" eshte nga te paktet ne Shqiperi me kushtet optimale. Shtyrja e takimit mund te vije pasi stadiumi "Skenderbeu" eshte debitor ndaj OSSHE-s. Mesditen e sotme OSSHE ka bere te ditur faktin se ky stadium ka afro dy vjet qe nuk paguan faturen e energjise elektrike. Si pasoje, OSSHE i ka "fikur" dritat Skenderbeut.  Nder te tjera OSSHE ben me dije se debia e stadiumit shkon ne 3 milione leke te reja.  Takimi Skendbeu-Tirana eshte ne program per t'u zhvilluar diten e merkure ora 17:00, por sipas gjasave ky takim mund te spostohet. 

6 Komente

Si me drita si pa drita do i degjenerojme kërrnackat e korcës. Që na qenkan dhe pabuksa. Tirona 3 Paleksat 0. 

...pas gjyqtareve, del dhe OSHEE kunder...smiley....smiley

Kujtova se behej fjale per Gjergjin, djalin e Gjon Kastriotit. Por ata kane banuar ne Kruje, cne ne Korce?

Ne burg Skenderbeu, ne burg!

Jo vetem, ti sekuestrohen kampionatet e fituar, lufte totale kunder krimit smiley  !!!

Ne Korce kane jetuar Kuazi . Ne Gjonomadh ka qene , I kane dhene te paret e Bushit ( lloj shkurrje qe ritet ne ato ane ) jatak dhe e vune me i Rrujte ne ryrje te Vock Poles .Mos te duket cudi qe ka vjedhe energji . Kane dhe Hec-in e Lozhanit afer.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).