Me “Vendos Diçiturën” Peshku pa ujë ju sfidon të sillni një diçiturë qe i përshtatet sa më mirë fotografisë së radhës. Vlerësohet humori, inteligjenca dhe interpretimi më i mirë

24 Komente

Property line

shesim uje trebeshina. Lol. C'uje i shpifur qe ishte. Yack.

Takse e re bashkiake per automobilistet? Rrezove shishen e ujit kur parkon, xhobitesh. smiley 

bidona simetrikisht te distancuar, e ka heq drejtimin me spango...

ose, vari bidonat dicitures, se ske ca te thuash.

Yeah vari bidonat - tamam Belulo ! 

Kush e gjen ça mendon ai që i ka vënë ? Pastaj ai që i ka fotografuar ...pastaj ai që i bie për Nae ..smiley

I kan ven per te mbajtur larg macet. Jane be si militante e PD-his, blidhen te gjitha aty perpara, shum zgjedhje interesante..!

Ndoshta eshte ndonje veper arti smiley

Diçitura: pa tru mund te jetohet,por pa uje s'ka jete  smiley

meqe idea  duket se eshte  ''parkimi'',  une do vija  kete foto  per Diqiture..

Cfare ka rripi I gazes me shume se nasmiley

Sistemi kundra zjarrit

DIQITURE: Ajo Lenka Cuko me trike te kuqe nuk osht e dobet. 

 

Shesim : Uje San bene-llumaxhija

Rruga- T'coj n'shkumi e t'bi pa uje

Lagja: Ene pusi lahet vete!!

Ne rruge te makinave do ecin kamunistat e kuq.
Flm edi rama per lejen e ndertimit qe na dhe.

Pije qe te parkosh smiley

 

me bidona eshte dhe moda

Duke e pare me vemendje foton, se nuk kuptohet dhe aq mire, kuptova qe mungon trotuari, dhe aty eshte rruge, prandaj dhe shishet ishin mjet qe njoftonin se ai vend eshte i xanum smiley

Kujdes!! Ka pengesa. smiley

Mos shikoni bidonat e ujit, por ate fare trotuari dhe ate fare rruge, o qypa! smiley

Olso me fal po ku leshin i pe qypat tina? Apo kshu i thone bidonave noshti?

1 ore parkim per 1 bidon uje

 

Kabul ain't got nuthin on ya

Nuk e di kur o bo kjo foto po nuk reflekton realitetin.

Ky dyqoni i pare (i erreti) nuk ve shishe per te blloku parkimin por televizore te prish. Pra nje rruge e dy pune, edhe bllokon parkimin edhe tregon se car bo (se ne fakt rregullo tv).

Po ta kesh bo ti Qorro ket foto do te te shkri qe ke kalu ke lagjia ime e nuk je bo i gjalle. smiley

"Mos parko para ujit"

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).