Një person, i quajtur Armando Velaj, nga Vlora i kërkon shtetit të legalizohet hashashi. Video e publikuar sot në youtube tregon një person që po konsumon një cigare me marijuanë, ndërsa i drejtohet Ramës dhe deputetëve që ta legalizojnë drogën. “Po ta pini dhe ju, ne do të na kuptoni”, thotë personi i identifikuar si Velaj.

Kënga vjen nga Vlora, ku është shpallur deputet Koço Kokëdhima. Deputeti socialist është shprehur pro legalizimit të marijuanës, sipas tij për qëllime mjekësore dhe që do të ndihmojë ekonominë e vendit.

Për më tepër, shikoni videon:

Agjencia e lajmeve “Dyrrah"

16 Komente

A star is born!

 

Nga vidioja smiley lihet te kuptohet se hashashi/kanabisi, nuk duhet lejuar smiley

S'ka mundesi! Ky vidiopërgjim eshte kurth!

postimi duhej te theksonte paraprakisht se kenga, dhe videoja bashke me te, jane nje pasoje dytesore, rrjedhoje e konsumimit te barit.

Nen rrethana te tilla eshte e dyshueshme vertetesia autentike e krijimtarise, dhe po ashtu, ajo e mesazhit.

agjencia e lajmeve "Dyrrah", me gjasa nga Durresi kjo agjensi, ka nxjerr nje evgjit qe kendon si nga Shqiperia e mesme, por qe na qenka vlonjat.smiley, madje ne numrin shumes "cunat e Vlores".. hajde mere vesht kete lajm.

Me thene te drejten Belulo,ju labt kendoni me mire,ky ju paska felliq faresmiley

Po ky është copa  egabelit. Ç'lidhje ka me lebrit ky koqja e drogës?

o xheni, ky tipi youtubes.smiley, me e pakta eshte emigrant ne Vlore..smiley

Edhe mu Belulo kur e pashe kjo me shkoi ndermend , " Cunat eVlores " , epo thashe me vete " cunat e Vlores te jene katandisur kshu " ?  dhe me pas mu kujtu ai filmi " Mos valle dhe  Shabani yne te jete katandisur kshu " ? smiley

opo thuaje tamam, jo terthorazi.smiley.."qenka katandis edhe Beluli yne keshtu", pa lere Shaben ti..smiley

si vlonjat duket ky.... masnej, ca te keqe ka se pijn i cik bar. ca e keqe i ka ardh botes nga bari? asigjooooo

Si ky si rama si kokdhima nje kerkes kan.

Ja kto gjona nuk me pelqejne mu kur e braktisim njoni tjetrin kur kapena keq a ligsht.....Del ne tv biri i Vlores i bere dhoge e hidhet komuniteti dhe e ben hasha.....me keq se TopChanelli me djalin e saj SallaksPrishes. Nejse une mbaj mend nje te thene per Kycin e Dores dhe pse nuk i hante as qeni Vajzat e Vlores...ndoshta Balla do behet qytetar Nderi ne Vlore tani qe po e sikteris TopChanelli.

Nqs do ishte nga vlora:

1) polo lacoste ose R.lauren me jake te ngritur.

2) vidio ne tavoline Jo vetem, po nja 2-3 shoke.

3) kamera ne gjys profil me krahun apo llëren plan te pare.

4) ne sfond mundesisht nonje x6 a bishtpellume.

5) koka qethur kinesçe po tip calciatore, cullufja lart e balli ballçekan!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).