31 Komente

Asgje e veshire. Kalon Reali, sepse ne te kunder finalja do ishte nje biznes i shkateruar.

Serish Martin Atkinson. Duket qe faji per humbesin e ndeshjes se sotme do e kerkojne tek referi.

1-1 qe mos me zemerohet nipi qe e kam Juventin te cmen.

Fito Juve kete neshje sot. Do boje gol me koke.

kush, Bufon..?   apo ky e ben me hunde golin..smiley

 

1-2  ose 1-3.. per Realin.

O Chielini ...... o Hasani .....e kush tjeter.

Ngrohja Globale , po i vjen fundi Botes , Juvja ne gjysmefinale kunder Realit qe para nje jave e rrahu Parma smiley

Ndeshja ka 5 ose me shume kartona. 100 euro.

U dha i pari.

4 deri tani. Duhej dhene e kuqe te rasti i penalltise dhe keshtu mbyllej histori. Po do e jape dhe nje te verdhe se me duhet. smiley

Ja dhe i pesti u dha.

E merr Juve smiley 2-1 ose 3-2

 

Sa e shkruajta e beri golin e pare Juve smiley

Reali pak kaotik ne fillim te ndeshjes,  por sidoqofte kur ata vendosin te japin pak tempo, shpejtesi,  veprimeve  sulmusese te tyre, Juvja eshte e pashanc, vetem rri e veshtron.smiley

Campeones, hala madrid

Juve njehere gabon ne mbrojtje, reali me se njëherë. Ja te shohim, pa parashikime.

Juventus ne gjysemfinale ose hasanizimi i chl

REali shume me lart nga ana cilesore por me pasiguri te theksuar ne mbrojtje. Shonci i vetem i Juves.

Kur rrihet ky Juventusi me jep kenaqesi njesoj si kur rrihet 17-nentori...

Mi mi mi mi mi
Minjte e bashkise

U rikthyen italjanet. Te hane mut spanjollet.

Hë morè, parashikuesa,  sikur ngeli pak e hapur apo na bejne syte neve?

belula eshte parashikuesi më kopetent. piramid e gjalle. më keq se vefa. ka 10 vjet ska kap i neshje

Po beluli...lojtar plazhi o koko smiley

Te bejne syte. Reali fiton ne madrid

Po mirë. Neve qefi na behet, po prit njehere...

Mund te fitoje 3-2, dhe na bejet qejfi me shumesmiley

Ndoshta. Vecse me duket pak e veshtire te bej reali 3 dhe juve 2.

po heshtim. Nuk japim parashikime.

Po ti cysim ore....keta po na bejne Orakullin....nejse edhe nje 0-0 i merzitshem mjafton, por nuk e besoj se Reali ishte dobet ne mbrojtje.

Reali, Reali...skuader legene, mburret me nje lojtar qe heq vetullat me piskatore!!

Finalja eshte real barca, e ka thon the platinium

urte e bute e plot tigani per juven.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).